Хмельницький суд відсторонив від роботи буковинських прикордонників за сприяння контрабанді

Новини Чернівців / новини
1 872
0
Хмельницький суд відсторонив від роботи буковинських прикордонників за сприяння контрабанді

Хмельницький міськрайонний суд обрав запобіжний захід двом інспекторам прикордонної служби на Буковині у вигляді цілодобового домашнього арешту та відсторонив їх від займаних посад.

Про це передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу ДБР.



Слідством встановлено, що військовослужбовці Чернівецького прикордонного загону систематично вимагали у зацікавлених осіб неправомірну вигоду за надання відомостей щодо маршрутів та часу пересування прикордонних нарядів. Використовуючи отриману інформацію, контрабандисти могли вільно переміщувати підакцизні товари, зокрема, тютюнові вироби, через українсько-румунський кордон.

16 березня 2021 року було задокументовано факт надання неправомірної вигоди цивільною особою двом військовослужбовцям (ч. 3 ст. 369 КК України). 18 березня 2021 року одного із інспекторів затримано в порядку ст. 208 КПК України після одержання неправомірної вигоди у розмірі 650 євро. Загалом, прикордонники отримали 1300 євро на двох. Того ж дня їм було повідомлено про підозру.

Попередня кваліфікація правопорушення: одержання неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Чернівецька спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону. Оперативний супровід – ВВБ Чернівецького прикордонного загону та ДВКР СБ України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Міла Куніс народилася не Мілою: справжнє ім’я актриси та історія її будинку у Чернівцях
10 822
«Тіньовий куратор» нардепів від «Слуги народу» з Буковини тікав із місця ДТП
7 665
На рідну Буковину "на щиті" повертається захисник Степан Малайко
7 546
Спалене місто над Дністром: як давній Василів впливав на життя Київської Русі - відео
4 003
У Чернівцях сталася масштабна пожежа: палав будинок - відео
3 474
Місцеві можуть подешевшати, а привізні – здорожчати: скільки у Чернівцях коштують кавуни
3 164
Спека до +33, а потім різке похолодання: погода на Буковині наступного тижня
3 071
«Він живий, але потрібна евакуація»: на Буковині "волонтерка" ошукала родини зниклих військових
2 658
На Буковині попрощаються з відважним захисником, який загинув у боях
2 250
Зі стравами з печі, виставками живопису та концертом: у Чернівцях триває фестиваль ветеранської культури
2 189