RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

На Буковині затримали групу наркоторговців, серед них і неповнолітні

У Чернівецькій області правоохоронці затримали групу наркоторговців, серед яких є неповнолітні.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області, пише molbuk.ua



Учасники угруповання розповсюджували амфетамін, канабіс та гашиш на території області. На цей час викрито шістьох членів групи. Під час санкціонованих обшуків у них вилучили наркотики та психотропи на суму близько чверть мільйона гривень.

Правоохоронці з’ясували, що до незаконних дій причетні шестеро чоловіків віком від 16-ти до 44-х років. Група мала чітку структуру, у кожного з її учасників була своя роль: фасувальники, збувачі, якими керував 44-річний житель Кельменецького району.

На Буковині затримали групу наркоторговців, серед них і неповнолітні
На Буковині затримали групу наркоторговців, серед них і неповнолітні
На Буковині затримали групу наркоторговців, серед них і неповнолітні


Драгдилери реалізовували амфетамін, канабіс та гашиш "з рук у руки", а також залишали їх замовникам у спеціально облаштованих схованках. У місяць зловмисники збували близько тисячі доз. Оплату за товар отримували на банківські картки.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Редактор: Микола Кобилюк
25-02-2021, 10:39
Коментарів 0 Переглядів 3 327

Теги -

Руслан Запаранюк підписав меморандум про співпрацю Чернівецької ОВА та Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

34-річний чернівчанин не впорався з керуванням автомобіля "Opel Corsa" та допустив зіткнення з деревом

Наразі проводять роботи з відновлення електропостачання у Хотинській та Глибоцькій дільницях
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Наберіться терпіння, інакше вам стане зле. Блог Ярослава Волощука
Не часто доводиться звертатися до послуг лікарів
Виготовляють «кікімори» та маскувальні сітки. Блог Надії Будної
Чернівецький політехнічний коледж допомагає українській армії
ВІДЕО Переглянути все відео

Чому важливо захистити власне житло, як вибрати охоронну компанію й не поплатитися за власну байдужість, ми розпитали у чернівецьких фахівців підрозділу швидкого реагування "Тигр".

У Приватному вищому навчальному закладі "Буковинський університет" відбувся[i] Благодійний культурно-мистецький марафон "Борітеся – поборете!".

У Чернівцях дистанційно опанувати німецьку мову, відшліфувати вимову та граматику допоможуть у Центрі німецької мови, який є офіційним партнером Goethe-Institut.
• Теги