RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » Новини Чернівців » «У них танець та футбол – це «святе»»: співачка із Чернівців – про життя і творчу кар’єру в Еквадорі

«У них танець та футбол – це «святе»»: співачка із Чернівців – про життя і творчу кар’єру в Еквадорі

Вона успадкувала все найкраще від батьків – професійних чернівецьких музикантів. Могла побудувати в Україні блискучу кар’єру співачки. Проте закохалася в мешканця Еквадору і переїхала в цю країну.

Далі про це читайте у публікації "МБ"



Відтоді минуло 13 років. Лучіана Гакман стійко перенесла всі труднощі, з якими зіткнулася в новій країні. Почавши з нуля – без знання мови, корисних знайомств і грошей, вона завдяки своєму таланту досягла успіху і стала дуже популярною співачкою в Еквадорі. З концертами їздила Європою, Латинською Америкою та США.

«У них танець та футбол – це «святе»»: співачка із Чернівців – про життя і творчу кар’єру в Еквадорі


Проте з чоловіком, на жаль, не склалося. А тут ще й почалася пандемія коронавірусу. І Лучіана вирішила провести час у рідних Чернівцях, де виросла і навчалася до 19 років. Днями в Лучіани Гакман із великим успіхом пройшли два концерти в обласній філармонії.
"МБ" вдалося поспілкуватися з Лучіаною наступного дня після концерту.

Мама Лучіани – багаторічна викладачка вокалу в обласному училищі мистецтв. Батько Микола Гакман – заслужений артист України, викладач музики, засновник ансамблю народної музики "Плай".

"Я співала усе життя. Для мене це було щось дуже звичне, наче їсти або рухатися. Коли мені виповнилося 9 років, батько створив фольклорний румунський колектив. У ньому виступав Мар’ян Талаба – зараз він соліст Віденської опери. На той час йому було близько 16 років. Часто я співала разом із ним", – розповідає Лучіана.

Після закінчення музичного училища Лучіана у 19-річному віці вступила до Одеської консерваторії на відділення оперного співу.
Там і зустріла чоловіка-іноземця, в якого закохалася до безтями. Він також навчався в консерваторії на тому ж відділенні. Родом із Еквадору – країни в Південній Америці.

Галантний, ввічливий, еквадорець швидко завоював симпатію дівчини. А остаточно її підкорив його танець.

"Він був інший, не такий, як наші хлопці. Дуже уважний, галантний, вихований. А ще він так класно танцював! Мене це підкорило. У Латинській Америці взагалі майже всі вміють гарно танцювати. У них танець і гра у футбол – це святе, – усміхається Лучіана.

Через 5 років стосунків пара вирішила одружитися. Дівчина, не задумуючись, погодилася поїхати з коханим на його батьківщину.

В Еквадорі спочатку було дуже важко, розповідає Лучіана. Проте їй пощастило зустріти добрих людей, які допомогли стати на ноги.

"Мені справді дуже пощастило, – зауважує Лучіана. – Я відразу почала працювати з кращими музикантами, арт-директорами, режисерами мюзиклів. Мене брали на головні ролі… Спала по 4 години, увесь інший час працювала. Не було часу навіть попоїсти, наспіх перекушувала дорогою у таксі. Паралельно вивчала мову. З книгою "Самовчитель іспанської мови" не розлучалася більше року. Затерла її до дірок. Це була моя "Біблія". Казала собі: "Нічого страшного, я переживу, все буде добре…"

Усе й справді склалося добре. Нова країна прийняла Лучіану, і вона також полюбила нову батьківщину. Зараз співачка з любов’ю розповідає про цей екзотичний край. Вона переконана, що це країна великих можливостей.

"Еквадор хоч і небагата країна, та водночас мінімальна зарплата у ній – 400 доларів. Я там мала змогу жити значно краще, ніж багато хто з музикантів в Україні. Їздила у США, Колумбію, Мексику, Іспанію... Обідала у вишуканих ресторанах, відвідувала круті клуби, купувала дорогий одяг… Достатньо заробляла, насолоджувалася життям і не хвилювалася про гроші. Так, в Еквадорі дуже багато бідних, більше, ніж багатих. Але й заможних достатньо. Місцеві ніколи не сидять без діла. Завжди щось роблять, думають, як заробити. Це країна можливостей", - переконана співачка.

Лучіана поки не визначилася, як далі бути: залишатися в Україні, повернутися до Латинської Америки чи оселитися в Європі. Але переконана: де би не була, Еквадор залишиться у її серці назавжди.

«У них танець та футбол – це «святе»»: співачка із Чернівців – про життя і творчу кар’єру в Еквадорі


Повну версію читайте у випуску "МБ" за четвер, 18-25 лютого.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Редактор: Галина Олійник
20-02-2021, 14:40
Коментарів 0 Переглядів 2 570


У Чернівціобленерго оприлюднили графік на завтра


Хоч і загальна кількість відвідувачів зменшилася порівняно з минулим роком, інтерес іноземців зріс.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.