Поліція Буковини попередила водіїв про погіршення погодних умов

Новини Чернівців / новини
1 186
0
Поліція Буковини попередила водіїв про погіршення погодних умов

Поліція попереджає учасників дорожнього руху про погіршення погодних умов.

Відповідне попередження опубліковане на офіційній фейсбук-сторінці Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, пише molbuk.ua



За повідомленням синоптиків, 12-13 лютого на території Буковини очікується сильна хуртовина, посилення північно-західного вітру 17-22 метрів за секунду. На дорогах снігові замети. Також очікується зниження нічних температур до 17 градусів морозу. Оголошено ІІ рівень небезпечності, помаранчевий.

Поліція Буковини звертається до водіїв з проханням бути особливо уважними та обережними під час ускладнення погодних умов і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

Варто заздалегідь перевірити технічний стан автомобіля, користуватись пасками безпеки, не перевищувати швидкість, дотримуватись безпечної дистанції та правил паркування.

З особливою обережністю слід пересуватись мостами та естакадами, а також відмовитись від ризикованих маневрувань.

Шановні водії та пішоходи! Будьте пильними і уважними на дорогах та у жодному разі не нехтуйте Правилами дорожнього руху! У разі необхідності звертайтеся до поліції за номером "102".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим