Кореспондентка поспілкувалася із заробітчанами та дізналася, як дотримуються карантину за кордоном і як там діє локдаун.
Про це йдеться в публікації "МБ".
Людмила Бріга працювала в Німеччині. Розповідає, що в Північній Німеччині не такий суворий карантин, а от в Південній – навпаки.
У Південній Німеччині зараз навіть ввели комендантську годину. Все зачинено, крім магазинів із продуктами. Суворий масковий режим. А от в Північній, де я працювала, до Новорічних свят усе працювало: торгові центри, салони краси, кав’ярні. Коли їхала додому, на кордоні жорсткого контролю не було, якщо немає проблем із документами, то пропускають, – розповідає пані Людмила.
Пані Наталія працює в Німеччині вже пів року. Про локдаун розповідає :
– Поліція посилено контролює дотримання карантину, можуть посеред вулиці перевірити документи. Магазини працюють, щоправда, тільки продуктові, але з дотриманням дистанції. Комендантської години в Берліні немає. До заробітчан ставляться, як і до локдауну, – якщо не все гаразд із документами, то можуть бути проблеми.
В Італії зараз не працюють дискотеки, фітнес-центри та ресторани. Інна Верозуб, працює в ресторані помічницею головного шеф-кухаря. Каже, що Італія перебуває в жовтій зоні.
– Із понеділка почнуть відчиняти ресторани, але вони будуть працювати лише на обід, щоби люди мали де поїсти. Компенсацію нам виплачують, але кожному по-різному. Залежить від того, де людина працює, – каже пані Інна.
У Польщі ситуація дещо інша. Галина Дворнік працює там вже чотири місяці на фірмі напівфабрикатів.
– Усі торгові центри, бари та кафе працюють. Транспорт теж ходить. Єдине із чим суворо, це масковий режим. Повинні ходити в масці навіть на вулиці, бо інакше – штраф. На карантині ми були лише тиждень, перед католицьким Різдвом, тамтешня влада тоді ввела жорсткий карантин, – каже пані Галина.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
23-01-2021, 11:20
0
1 510