У Чернівецькій області станом на ранок 6 квітня офіційно підтверджено 220 випадків коронавірусної інфекції COVID-19.
Що відомо про COVID-19 на Буковині на цей час:
▇ Упродовж доби 5 квітня у Чернівецькій області не фіксували нових випадків коронавірусної хвороби, таким чином кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19 становить 220.
▇ На Буковині трьох пацієнтів з COVID-19 під’єднали до апаратів ШВЛ, двоє дітей – на кисневій дотації.
▇ "Працюємо майже цілодобово": як змінились умови праці в лікарів у Чернівцях під час епідемії.
▇ Наразі найбільша кількість інфікованих коронавірусом на Буковині – у Чернівцях (26), Глибокій (18), Брусниці та Колінківцях (по 13).
▇ Станом на вечір 5 квітня в Україні зафіксовано 1308 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Загалом 28 осіб уже одужало — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.
Як не захворіти на коронавірус
Паніка у медіа та соціальних мережах створили підґрунтя для маніпуляцій та поширення фейків. Багато компаній пропонують товари, медичні препарати, БАДи чи навіть вакцини, що мають вас захистити від нового вірусу. Проте наразі специфічного лікування та вакцини від уханського коронавірусу не існує. Не захищають від коронавірусу 2019-nCoV:
▇ Захисні маски. Маски варто одягати людям, що вже захворіли, для зниження ризику зараження інших в закритих приміщеннях. На вулиці маски неефективні. Також маски вдягають лікарі під час операцій.
▇ БАДи та гомеопатія. Ефективність цих препаратів не доведена, тому вони не здатні захистити від нового коронавірусу.
▇ Імуномодулятори. Такі лікарські засоби може призначити лише лікар.
▇ Цибуля, часник, алкоголь та інші засоби “народної медицини”. Не має жодного наукового обґрунтування ефективності цих засобів. Алкоголь навпаки пригнічує імунну систему і послаблює організм, ускладнюючи процес боротьби з вірусом.
Щоб зробити себе менш вразливим до вірусів завжди дотримуйтесь рекомендацій:
▇ мийте руки;
▇ уникайте близьких контактів з хворими;
▇ збалансовано харчуйтеся;
▇ пийте достатньо рідини;
▇ провітрюйте та зволожуйте приміщення;
▇ ведіть здоровий спосіб життя;
▇ подбайте про достатню кількість сну;
▇ не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.