На Буковині чоловік намагався підкупити поліцейських

Новини Чернівців
1 220
0
На Буковині чоловік намагався підкупити поліцейських

У Чернівецькій області правоохоронці затримали чоловіка, який намагався підкупити поліцейських за непритягнення свого знайомого до адміністративної відповідальності.

Як повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області, правоохоронці від грошей відмовилися та задокументували протиправні дії чоловіка. Порушнику загрожує до чотирьох років позбавлення волі.



Так, 25 березня під час забезпечення публічного порядку та безпеки на території Сторожинецького району, екіпаж сектору реагування патрульної поліції помітив автомобіль "Ford Focus", водій якого порушував Правила дорожнього руху.

Правоохоронці зупинили транспортний засіб та встановили, що водій керує автомобілем без відповідних документів. Під час складання адміністративних матеріалів, поліцейські помітили, що у 20-річного кермувальника явні ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували йому проїхати до районної лікарні для проходження медичного огляду, на що він погодився. У медичному закладі в присутності лікаря він відмовився від проходження медичного огляду.

Співробітники поліції притягнули правопорушника до адміністративної відповідальності за статтею 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху), статтею 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами) та статтею 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З метою недопущення керування транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння, правоохоронці вилучили автомобіль.

Під час перебування на території відділу поліції до поліцейських підійшов 29-річний житель села Череш, який відрекомендувався знайомим водія "Ford Focus" та з метою не притягнення його до адміністративної відповідальності, запропонував поліцейським неправомірну вигоду в сумі 400 гривень.

Протиправні дії співробітники поліції зафіксували на бодікамеру та викликали слідчо-оперативну групу.

Наразі вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Речові докази правопорушення вилучено, проводиться досудове розслідування.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

23:50
Тільцям - дратівливість, а Ракам - час для релаксу: гороскоп на 1 березня
23:20
Чи можна завчасно святкувати день народження: відповідь священника
23:00
Українцям почали блокувати рахунки: чому можуть закрити картку
22:40
Зеленський нагадав Трампу, як Путін порушував перемир’я
22:20
7 швидких способів почистити праску, не пошкодивши її підошву
22:00
Найвдаліші дні березня для всіх знаків Зодіаку. Запам'ятайте ці дати
21:40
"Якщо не можеш іти – навчись знову стояти": історія ветерана з Буковини, який втратив ногу на фронті
21:20
"Це стаття Кримінального кодексу": нардеп із Чернівців зробив заяву в Раді про скандал в ОВА - відео
ексклюзив
21:11
У Чернівцях продовжили карантин, інші школи вийдуть на навчання
21:01
Суперечка Зеленського та Трампа — деталі скандальної розмови
20:57
Які горіхи найкорисніші для людини: дієтологи назвали 7 найздоровіших видів
20:46
Як чернівчани реагували на повітряні тривоги за три роки війни – відео
20:43
Зеленський достроково залишає Білий дім
20:37
ППО багато не буває: Ігнат розповів, чи має Україна запас протиракетних боєприпасів
20:12
Зеленський посперечався з Трампом і Венсом: війну ніхто не зупинив з 2014 року
19:57
В оточенні Фіцо зчинився скандал через голосування за українську резолюцію в ООН
19:35
Великий піст 2025. Календар харчування: що можна і не можна їсти, як правильно скласти меню
19:14
Зеленський прибув у США на зустріч з Трампом у Білому домі
18:58
На вихідних у Чернівецькій області прогнозують похолодання та опади
18:35
Легше, ніж здається: як відрізнити натуральну сметану від підробки за хвилину
18:16
Коли знову подорожчає мобільний зв'язок в Україні: відповідь операторів
17:59
Цивільні українці, що пройшли полон, отримали право на відстрочку від мобілізації
17:46
На Буковині затримали чоловіка, який переправляв ухилянтів за кордон
17:35
У Чернівцях триває набір у найбільшу молодіжну організацію: що відомо
17:18
Не буде "Шляху": прикордонники пояснили про перетин кордону чоловіками, які перевозять гуманітарні вантажі
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм