Як голосували члени виконкому Чернівців за подорожчання проїзду в тролейбусах

Новини Чернівців / політика, влада
3 955
0
Як голосували члени виконкому Чернівців за подорожчання проїзду в тролейбусах

У Чернівцях семеро із 13-ти членів виконавчого комітету підтримали підвищення вартості проїзду в тролейбусах з трьох до п’яти гривень.

Як повідомляє molbuk.ua, про це свідчать результати поіменного голосування за це питання на сьогоднішньому засіданні виконкому.



Так, за підняття вартості проїзду голосували Ілля Горбатюк, Олексій Каспрук, Микола Проданюк, Володимир Середюк, Ярослав Шешур, Сергій Босовик та Василь Продан.

Як голосували члени виконкому Чернівців за подорожчання проїзду в тролейбусах


Відсутніми під час розгляду цього питання були такі члени виконкому: Степан Меленко, Василь Зазуляк, Андрій Рогатюк та Наталія Фрунзе.

Не брали участі в голосуванні (не голосували) секретар виконкому Антоніна Бабюк і член виконавчого комітету Олександр Ковтун.

Нагадаємо, у Чернівцях проїзд підвищиться до 5 гривень за поїздку з 1 березня 2020 року.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують