З’явився ще один претендент на крісло директора департамент соцзахисту Чернівецької ОДА

Новини Чернівців / новини
3 748
0
З’явився ще один претендент на крісло директора департамент соцзахисту Чернівецької ОДА

Колишній заступник начальника Фонду соціального захисту інвалідів Олександр Кувіла претендує на посаду директора департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації.

Як повідомляє molbuk.ua, про це свідчать дані, оприлюднені в електронній декларації Кувіли на сайті НАЗК.



Зокрема, він повідомив, що претендує на посаду директора департаменту.

Відомо, що Олександр Кувіла до березня 2019 року перебував на посаді заступника директора Чернівецького відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.