У Чернівцях під час пожежі в закинутому будинку загинув безхатько

Новини Чернівців / пригоди
1 426
0
У Чернівцях під час пожежі в закинутому будинку загинув безхатько

Увечері 24 січня в Чернівцях на вул. Максимовича сталася пожежа в нефункціонуючій будівлі.

Загорання виникло в кімнаті на першому поверсі, повідомили в обласному управлінні ДСНС.



Як з’ясувалося, у цій будівлі облаштували собі прихисток особи без постійного місця проживання. Того вечора вони теж були всередині. Ймовірно, щоб освітити приміщення, люди запалили свічку і залишили її горіти без нагляду. Як наслідок, через необережне поводження з вогнем виникла пожежа. Полум’я поширилося на матрац та інші речі, площа пожежі склала 15 кв.м. Вогонь помітили очевидці й зателефонували на лінію 101.

Під час проведення розвідки у задимленому приміщення рятувальники виявили двох осіб. Одну людину працівники Служби порятунку вивели з будівлі, врятувавши її. Інша – невстановлена особа чоловічої статі – була вже без жодних ознак життя.

Вогнеборці ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на час приїзду. Тіло загиблого було направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують