Відсьогодні на Буковині закрили проїзд через гірські перевали

Новини Чернівців / новини
2 340
0
Відсьогодні на Буковині закрили проїзд через гірські перевали

На Буковині на зимовий період закрили для транспорту перевали Німчич та Шурдин.

Про це повідомили у Путильській районній державній адміністрації, пише molbuk.ua.



Згідно з розпорядженням РДА, у період з 1 грудня 2019 року по 1 квітня 2020 року на зимовий період експлуатації заборонено рух автотранспорту на перевалах Німчич, Шурдин.

На цей час обмежено рух автотранспорту на зимовий період експлуатації через перевал Джогуль, а в разі випадання значної кількості снігу та виникнення ожеледиці зовсім заборонено рух транспорту.

Філією "Путильський райавтодор" спільно з Підзахаричівською сільською радою та Селятинською ОТГ необхідно забезпечити встановлення відповідних дорожніх знаків.

Контроль за дотриманням заборон та обмеженням руху здійснюватиме Путильський ВП ГУНП в Чернівецькій області.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.