Львівська залізниця на тиждень змінила графік руху кількох поїздів: серед них є рейс із Чернівців

Новини Чернівців / новини
1 136
0
Львівська залізниця на тиждень змінила графік руху кількох поїздів: серед них є рейс із Чернівців

Регіональна філія "Львівська залізниця" повідомила про тимчасові зміни розкладу руху кількох поїздів, що курсують Західною Україною.

Як ідеться на сайті компанії, зміни зумовлені ремонтними роботами на колії на перегонах Ковель – Повурськ, Решуцьк – Любомирськ та Мамалига – Ларга.



Зокрема, змін зазнає графік руху поїзда сполученням "Чернівці-Сокиряни". Так, упродовж 11-15, 18-19 листопада поїзд № 968/967 Чернівці – Сокиряни – Чернівці курсуватиме лише до ст. Мамалига та зворотно.

Впродовж 11-15 листопада цього року не курсуватимуть поїзди № 968/967 Ковель – Сарни – Ковель та № 6319/6320 Сарни – Ковель – Сарни.

11, 13, 15 листопада поїзд № 6343 Сарни – Здолбунів курсуватиме лише до ст. Костопіль, зворотно вирушатиме о 13:39 за розкладом поїзда № 6334.

Львівська залізниця звертається до пасажирів із проханням урахувати тимчасові зміни у графіку руху приміських поїздів під час планування поїздок за вказаними маршрутами.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм