У центрі Чернівців взялися розганяти стихійних продавців

Новини Чернівців
3 041
0
У центрі Чернівців взялися розганяти стихійних продавців


На вулиці Бандери у Чернівцях працівники управління з благоустрою взялися наводити лад зі стихійними продавцями.

Опівдні, коли тут зазвичай активно торгують, нікого з продавців не було, пише molbuk.ua.



Про те, що управління з благоустрою взялося за стихійну торгівлю на своїй сторінці у ФБ повідомив і начальник управління Сергій Обшанський.



У коментарі molbuk.ua Сергій Обшанський підтвердив, що повернувшись на посаду начальника управління з благоустрою він працюватиме над тим, щоби очистити місто від стихійних продавців.

“Я виходжу на роботу з 6 серпня. Якщо патрульна поліція самоусунулася від ситуації зі стихійною торгівлею у місті, то я, як начальник управління з благоустрою, не можу дозволити, щоби у місті був суцільний бардак”, - каже Сергій Обшанський.

Також він зазначив, що ситуацію з приводу протидії стихійній торгівлі у Чернівцях все ж будуть обговорювати з патрульною поліцією.
“7-8 серпня зустрінемося з патрульною поліцією і обговоримо ситуацію зі стихійною торгівлею. Ми не проти, щоби мешканці з сіл торгували своєю продукцією, але нехай роблять це на ринках. Зараз майже всі місця на ринках, де можна торгувати сільськогосподарською продукцією, порожні”, - зазначив Сергій Обшанський.

Кілька стихійних продавців, які сховалися на прилеглих вуличках, розповіли, що їх просили звільнити вулицю наряд патрульної поліції та працівники управління благоустрою. Їм пригрозили, що за наступне порушення, вони сплатять штраф понад тисячу гривень.

Водночас на вулиці Шкільній стихійники і далі продовжували торгувати.

Нагадаємо, що Сергій Обшанський, який раніше очолював інспекцію з благоустрою, став начальником управління з благоустрою.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим