11-річна чернівчанка виборола срібло на міжнародному художньому конкурсі

Новини Чернівців / новини
1 696
0
11-річна чернівчанка виборола срібло на міжнародному художньому конкурсі


Чернівчанка Оксана Одайська виборола срібло на міжнародному художньому конкурсі.

Дівчина каже, що перший малюнок зробила, коли їй було півтора року, пише кореспондентка "МБ".



Оксані Одайській виповнилося 11 років. Попри свій юний вік вона знає, чим буде займатися, коли виросте, і що їй подобається робити найбільше. Особливим захопленням дівчинки є малювання. Завдяки своєму таланту та бажанню малювати Оксана виборола друге місце на міжнародному конкурсі "Золотий мольберт" слідами митрополита Андрея Шептицького з роботою під назвою "Світ навколо мене".

"Зобразила голуба – символ миру"

– У цьому конкурсі я беру участь вдруге. Завдяки композиції "Світ навколо мене" виборола срібну медаль. На малюнку я зобразила українку, навколо якої українські хати, гори Карпати, українську стрічку, квіти і голуба, який символізує мир в Україні, – каже Оксана.

Дівчинка цим малюнком хотіла показати, що прагне миру для своєї країни. Мама Оксани, пані Леся каже, що хист до малювання у доньки був із
дитинства.

– Перший мій малюнок був на білих шпалерах та меблях, після щойно зробленого ремонту (усміхається, – авт.). Цей малюнок був зроблений синіми та червоними фломастерами, – розповідає Оксана.

– Ми були вкрай здивовані, але зрозуміли, що цей хист нам доведеться розвивати, – каже пані Леся.

Батьки віддали Оксану на навчання в студію "Сонячна палітра" при школі №24, в якій і навчається дівчина. Тут вона навчається понад два роки.

– Дуже люблю малювати квіти, обожнюю малювати природу та архітектуру. Використовую яскраві кольори. Часто пишу картини своїми улюбленими
кольорами: жовтим, фіолетовим, синім, – розповідає Оксана.

"Хвилювалася під час конкурсу"

Юна художниця зізнається, що хвилювалася на конкурсі.

– Я одна представляла Чернівці в фіналі. Тому це було відповідально, хотілося представити місто якнайкраще, – зізнається Оксана.

Керівниця студії образотворчого мистецтва "Сонячна палітра" Інна Артемова-Завержинська каже, що в Оксани відразу побачила здібності.

– Вона прийшла до мене в другому класі, і була така жвава, захоплена і натхненна, навіть на першому уроці. Вона хапала з вуст кожну мою пораду і відображала на папері. Це було дуже вражаюче, – розповідає пані Інна.

Про свої захоплення дівчинка розповідає з ентузіазмом, а очі її горять. Мама Леся зізнається, що мистецтво наразі недешево обходиться. Але наполягає, що творчі здібності дитини варто розвивати.

– Я бажаю усім знайти ту справу, яка подобається, і продовжувати займатися цим усе життя, – каже юна художниця.

11-річна чернівчанка виборола срібло на міжнародному художньому конкурсі

11-річна чернівчанка виборола срібло на міжнародному художньому конкурсі


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують