НАБУ розслідує справу щодо «пентхаусу Каспрука» - ЗМІ

Новини Чернівців / топ новини
3 291
0
НАБУ розслідує справу щодо «пентхаусу Каспрука» - ЗМІ

Національне антикорупційне бюро України розслідує справу щодо ймовірного отримання хабара усунутим із посади міського голови Чернівців Олексієм Каспруком.

Про це йдеться у відповіді НАБУ на інформаційний запит журналістів телеканалу UA:Буковина.

За інформацією ЗМІ, розслідування у кримінальній справі триває, про підозру нікому не повідомляли.

У відповіді з НАБУ йдеться про те, що кримінальне провадження розпочали у Шевченківському відділенні поліції ГУНП у Чернівецькій області.



Як відомо, 6 грудня Чернівецька міськрада не змогла ухвалити рішення про звернення депутатів міськради до керівника НАБУ Артема Ситника щодо факту ймовірного отримання хабара у вигляді елітного житла усунутим з посади міського голови Чернівців Олексієм Каспруком.

***

Як відомо, після виходу в ефір телеканалу "Чернівецький промінь" відеоролика "Квартира як хабар", секретар міськради Василь Продан неодноразово звинувачував Каспрука в корупції. Проте секретар міськради заявив, що звертатись до поліції з цього приводу він не збирається.



Тоді Каспрук різко розкритикував журналістів, які видали в ефір це відео.

Згодом він сказав, що не виключає позову до суду через цей відеоролик.

Пізніше з’ясувалося, що вказане в сюжеті "Чернівецького променю" житло належить дітям троюрідного брата Олексія Каспрука Миколи.




29 серпня Каспрук заявив, що звернувся до прокурора Чернівецької області з проханням відкрити кримінальне провадження щодо фактів, оприлюднених у сюжеті, де його звинувачують у хабарництві.

8 листопада депутат Ковалюк зареєстрував проект звернення депутатів міськради до керівника НАБУ Ситника з проханням перевірити інформацію щодо ймовірного отримання Каспруком неправомірної вигоди у вигляді елітного житла.


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим