Як переконати людей та протидіяти маніпуляціям: у Чернівцях проведуть лекцію

Новини Чернівців / новини
1 749
0
Як переконати людей та протидіяти маніпуляціям: у Чернівцях проведуть лекцію

У Чернівцях у понеділок, 19 листопада, відбудеться лекція "Психологія впливу" та тімбілдинг.

Захід організовують студенти чернівецького осередку Української академії лідерства в рамках проекту БУМ, пише molbuk.ua.

Під час зустрічі лектори розкажуть про методи впливу, як справити перше враження, протидіяти маніпуляції та отримувати від людини бажане. Лектори також проведуть тімбілдинг.

Лекція відбудеться о 15:00 у приміщенні Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей (вул. Винниченка, 119).

Як переконати людей та протидіяти маніпуляціям: у Чернівцях проведуть лекцію

Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл, що будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей. Академія заснована у 2015 році за підтримки фонду Western NIS Enterprise Fund, Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України.

У вересні 2018 року осередок академії лідерства з'явився в Чернівцях.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують