Іван Гуцул із села Іванівці Кельменецького району веде активну дослідницьку роботу. Попри юний вік, він досліджує шкідливу та корисну їжу, напої тощо.
Свої дослідження він презентує під час різних екологічних конкурсів, де посідає перші місця.
Наразі Іван готується до екологічного конгресу, на якому хоче поділитися своїми дослідженнями про "живу" воду. Науковим керівником юного дослідника є вчителька початкових класів, мама хлопця Тетяна Гуцул. Саме вона розпалила інтерес Івана до досліджень.
"Жива" вода – це не вигадка. Іван каже, що вона є в кожному будинку, в кожній сім’ї. Просто ми не усвідомлюємо, чим володіємо. Йдеться про талу воду, яка за умови правильного використання стає цілющим джерелом енергії.
– Наша родина давно користується такою водою. Звичайно, це клопоти мами, але вона так хоче, щоби ми всі були здоровими. Кілька років тому я пророщував насіння крес-салату в різних водних розчинах, в тому числі і в талій воді. Для експерименту брав сніг, топив його і зволожував дослідне насіння. Результати проростання й розвитку були гірші, ніж у джерельній та криничній воді. Сьогодні я розумію чому: сніг "очистив" атмосферу, зібрав багато шкідливих домішок і перетворився на звичайну брудну воду. Виявляється, тала вода – це ще не "жива" вода. Для того, щоб вона наповнила організм людини (чи взагалі живий організм) цілющою вологою, потрібно дотримуватися певних правил, – каже Іван.
– "Живу" воду може робити і школяр, тому тепер це і мої клопоти, адже я теж хочу, щоб мої рідні були здорові. І не тільки. Я звертаюся через сторінки газети до всіх, кому небайдуже власне здоров’я: жодна аптека не продасть вам талу воду. Ви своїми руками можете приготувати цей напій здоров’я. Адже саме тала вода покращує роботу всіх внутрішніх органів, стабілізує функціонування серцево-судинної та нервової систем, нормалізує в’язкість крові, підвищує імунітет, знижує втому, насичує енергією, прискорює метаболізм, омолоджує організм, тонізує шкіру (якщо використовувати її для вмивання). Так стверджує наука, – наголошує Іван.
У тому, що це так, юний дослідник переконався сам, коли почав цього року досліджувати якість саме питної води через біотестування крес-салату. Результати схожості й розвитку рослин у талій воді (приготовленій по рецепту) виявилися найкращі. Це свідчить про безперечну користь талої води.
Що ж до "мертвої" води, то це водопровідна вода, зразки якої Іван брав з міського та сільського водогонів.
– Також "мертвою" є солодка газована вода, яку так усі полюбляють. Тому і закликаю усіх готувати свою "живу" воду й бути здоровими, – каже хлопець.
Як зробити "живу" воду:1. Налити воду в посудину.
2. Покласти у морозилку до утворення тонкого льоду.
3. Продірявити лід, перелити воду в іншу посудину. Лід, який залишився, викинути.
4. Воду покласти повторно в морозилку і залишити на ніч.
5. Вранці розморозити, але не до кінця: грудка каламутного льоду – це шкідливі домішки, які потрібно викинути.
6. Врешті маєте "живу" воду, яка 12 годин зберігає цілющі властивості, а тоді перетворюється на звичайну.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
12-11-2018, 18:33
0
2 913