У світі відомо чимало випадків, коли водії потрапляють у дорожньо-транспортні пригоди через надмірне захоплення соцмережами та прямими трансляціями в них. На щастя, пригода із двома водійками, яка сталася у Чернівцях 12 жовтня на проспекті Незалежності, не стала трагічною. Проте вона мала би стати уроком для багатьох неуважних та безвідповідальних водіїв.
Пропонуємо пригадати три випадки, коли водії, керуючи своїми автівками, у прямому ефірі знімали власну смерть.
У березні 2017 року в Татарстані дівчина, керуючи малолітражкою, загинула в аварії, виїхавши на зустрічну смугу. Автівка потрапила під колеса автобуса. Це сталося через те, що водійка відволіклась на трансляцію, яку вона вела у соцмережі просто із салону своєї машини.
Того ж року, але в червні на Харківщині у ДТП загинули дві дівчини. Вони їхали в автомобілі та вели пряму трансляцію в соцмережі Іnstagram. На відео видно, як вони вживають в машині алкоголь, який, ймовірно, і став причиною аварії. Також був записаний момент зіткнення і розмови свідків ДТП.
Ще одна трагічна ДТП через стрім сталася у Чехії. Дві дівчини потрапили в жахливу аварію та знімали пригоду на відео. Сам відеосюжет транслювався у профілі Facebook Ніколь Барабасовою, тоді як, як за кермом автомобіля перебувала її подруга. Згідно з повідомленнями місцевої поліції, автомобіль в якому знаходилися дівчата рухався зі швидкістю 120 кілометрів на годину. На відео видно, як Барабасова знімає салон автомобіля, а потім починає кричати, дивлячись на дорогу. Пізніше видно, як перевертається автомобіль. Служба порятунку прибула на місце події через 20 хвилин. Пасажирла померла на місці, а водій знаходиться у реанімації.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.