RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

«Буковина» перемогла вдома у валідольному матчі

У сьомому турі другої футбольної ліги "Буковина" вдома перемогла "Поділля" (Хмельницький) з рахунком 3:2. Кінцівка поєдинку для всіх була валідольною, адже гості двічі на останніх секундах могли зрівняти рахунок.

Матч розпочався вдало для буковинців. Уже на 6-й хвилині рахунок відкрили. Роман Кузів завдав удару з-за меж штрафного майданчика у ближній кут. Воротар помилився підчас прийому м’яча і той влетів у сітку.

Дуже швидко гості, які мали територіальну перевагу, відігралися. На 14-й хвилині наш воротар Богдан Степаненко збив у карному майданчику активного Віталія Каверіна. Пенальті чітко забив Олександр Музичук.

На 25-й хвилині "Поділлю" вдалася багатоходівка. Завершував її той же Каверін ударом здалеку. М’яч пролетів низом біля штанги.

Згодом "Буковину" рятував воротар після удару Андрія Ліповуза після розіграшу штрафного.

Перед перервою "Буковині" вдалося вийти вперед. Захисники "Поділля" неприпустимо помилилися. Наш капітан Антон Батрак, будучи без опіки, без проблем "розстріляв" воротаря – 2:1.

У другому таймі "Поділля" атакувало, намагаючись зрівняти рахунок. "Буковина" сподівалася на контратаки.

На 61-й хвилині реальний шанс втратив подолянин Владислав Гресь. Він не влучив по м’ячу зі вбивчої позиції. Трохи згодом після штрафного з лівого флангу Сергій Швець пробив головою поруч із "дев’яткою" наших воріт.

Гарно контратакувала "Буковина" на 66-й хвилині. Євген Заїченко виклав м’яч під удар новачку Олександру Боженку. Той ледь не влучив у рамку і тут же був замінений. А за три хвилини після обрізки у Сергія Швеця наш нападник Александру-ВасілєМунтян вийшов віч-на-віч із воротарем, перекидав м’яч над ним, але той рукою відчайдушно відвів загрозу.

Гості зрівняли рахунок на 79-й хвилині. Олександр Музичук вразив ворота несильним ударом після штрафного і метушні у карному майданчику.

На 85-й хвилині наші хлопці забили третій гол. Контратаку розпочав воротар. Він кинув м’яч праворуч Роману Кузіву. Той протягнув шкіряного правим флангом, дав пас до штрафного Александру-Васілє Мунтяну, а він передав далі під удар свіжому Миколі Павлюку. Той бездоганно пробив у "дев’ятку". А далі була валідольна кінцівка, яка принесла вистраждану перемогу "Буковину".

Наш головний тренер Віктор Мглинець сказав: "Гра була валідольна. Команда Хмельницького дуже пристойна. До перерви ми грали без руху, як піжони. Та вдало двічі забили. У другому таймі треба було ще забити, зокрема Мунтяну. Ми виявили характер і за це нам винагорода. Я задоволений, що ми виграли. Чекаємо на матч із лідером-"Калушем".

"Буковина" піднялася на 5-е місце. Вона має 10 очок, по три перемоги і поразки та 1 нічию, різниця м’ячів - 11:11. А в лідерах -"Калуш" і "Черкащина" - по 12 очок, "Минай" та "Нива" (Вінниця) – по 10.

У неділю, 9 вересня, о 17.00 "Буковина" приймає лідера другої ліги "Калуш".