«Буковина» зіграла контрольний матч з «Нивою»

Новини Чернівців / спорт
1 659
0
«Буковина» зіграла контрольний матч з «Нивою»

Чернівецька "Буковина" продовжує готуватися до сезону у другій лізі.

Вона зіграла контрольний матч з "Нивою" Тернопіль у Теребовлі на стадіоні "Колос" - 1:1. Туди поїхало 18-ть футболістів, в тому числі 6 новачків. Прізвища двох із них уже оприлюднено. Це 17-річні вихованці буковинського футболу Владислав Ватаманюк і Богдан Унгурян.

Як повідомив прес-аташе нашого клубу Олексій Мамчук, у першому таймі була рівна гра. А після перерви "Буковина" володіла територіальною і ігровою ініціативою.

У другому таймі було забито 2 м’ячі. На 51-й хвилині чернівчани порушили правила проти колишнього гравця "Буковини" Олексія Литовченка. Пенальті забив Костянтин Пікуль.

На 65-й хвилині "Буковина" зрівняла рахунок. Була подача зі штрафного з правого флангу. Ігор Бойчук головою переправив м’яч у ворота. У кінцівці "Буковина" забила гол. Але його не зарахували, бо суддя вирішив, що м’яч вийшов за лицеву лінію. Отож нічия 1:1.

Головний тренер "Буковини" Віктор Мглинець прокоментував гру: "Це була перша контрольна гра. Є багато нових хлопців, яких ми хотіли подивитися. Адже "Буковину" покинули 6 гравців – Володимир Найко, Андрій Шишигін, Вадим Українець, Євген Немтінов, Віталій Зоря і Роман Шафоростов. З них п’ятеро – гравці основного складу. Отож був перегляд нових. Рано давати оцінку. Щось виходить, а щось ні. Нам треба час, бо команда на половину нова.

Переглядаємо місцевих. Другий тайм був кращим, ніж перший. Є і контроль м’яча, і небезпечні моменти. Нам є над чим працювати. Можна на 4 бали охарактеризувати цю гру".

4 липня "Буковина" грає контрольний матч вдома з "Поділлям" (Хмельницький), а 8-го о 17.30 – з "Прикарпаттям" (Івано-Франківськ).

ПФЛ визначила суперників "Буковини" у групі А другої ліги. Це "Нива" (Вінниця), "Нива" (Тернопіль), "Полісся" (Житомир), "Поділля" (Хмельницький), "Скеля" (Стрий), "Верес" (Рівне), ФК "Калуш", "Минай" (Ужгород), "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка) і "Черкаський Дніпро". Останній клуб може перейти до групи Б, а "Скелю" може замінити "Рочин" (Соснівка Львівської області).

У п’ятницю, 6 липня – жеребкування першого етапу кубку України. Матчі заплановані на середу, 18 липня. А 9-10 липня – жеребкування календаря другої ліги.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують
Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого система “Оберіг” внесла до «чорного списку»
Шукають майже два тижні: батьки 13-річної Еріки Руснак просять її повернутися - відео
«Їх викидали і палили»: працівники Чернівецького музею відновили ікони, яким понад сто років
Більше не Першотравневий: відзавтра райсуд у Чернівцях називатиметься інакше
У Чернівцях біля лікарні на тротуар впало дерево - фото
Вперше за 60 років: у Чернівцях розпочнуть капремонт вулиці Головної за 200 мільйонів гривень
Гроза та заморозки вночі: на Буковині очікується різке погіршення погоди
Чернівчан просять зустріти загиблого Героя Валерія Боднарюка
Замість басейну - котлован: територія для Палацу водних видів спорту у Чернівцях стала небезпечною - фото
Звільнилися двоє заступників керівника управління освіти Чернівців: що сталося