RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

«Буковина» зіграла контрольний матч з «Нивою»

Чернівецька "Буковина" продовжує готуватися до сезону у другій лізі.

Вона зіграла контрольний матч з "Нивою" Тернопіль у Теребовлі на стадіоні "Колос" - 1:1. Туди поїхало 18-ть футболістів, в тому числі 6 новачків. Прізвища двох із них уже оприлюднено. Це 17-річні вихованці буковинського футболу Владислав Ватаманюк і Богдан Унгурян.

Як повідомив прес-аташе нашого клубу Олексій Мамчук, у першому таймі була рівна гра. А після перерви "Буковина" володіла територіальною і ігровою ініціативою.

У другому таймі було забито 2 м’ячі. На 51-й хвилині чернівчани порушили правила проти колишнього гравця "Буковини" Олексія Литовченка. Пенальті забив Костянтин Пікуль.

На 65-й хвилині "Буковина" зрівняла рахунок. Була подача зі штрафного з правого флангу. Ігор Бойчук головою переправив м’яч у ворота. У кінцівці "Буковина" забила гол. Але його не зарахували, бо суддя вирішив, що м’яч вийшов за лицеву лінію. Отож нічия 1:1.

Головний тренер "Буковини" Віктор Мглинець прокоментував гру: "Це була перша контрольна гра. Є багато нових хлопців, яких ми хотіли подивитися. Адже "Буковину" покинули 6 гравців – Володимир Найко, Андрій Шишигін, Вадим Українець, Євген Немтінов, Віталій Зоря і Роман Шафоростов. З них п’ятеро – гравці основного складу. Отож був перегляд нових. Рано давати оцінку. Щось виходить, а щось ні. Нам треба час, бо команда на половину нова.

Переглядаємо місцевих. Другий тайм був кращим, ніж перший. Є і контроль м’яча, і небезпечні моменти. Нам є над чим працювати. Можна на 4 бали охарактеризувати цю гру".

4 липня "Буковина" грає контрольний матч вдома з "Поділлям" (Хмельницький), а 8-го о 17.30 – з "Прикарпаттям" (Івано-Франківськ).

ПФЛ визначила суперників "Буковини" у групі А другої ліги. Це "Нива" (Вінниця), "Нива" (Тернопіль), "Полісся" (Житомир), "Поділля" (Хмельницький), "Скеля" (Стрий), "Верес" (Рівне), ФК "Калуш", "Минай" (Ужгород), "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка) і "Черкаський Дніпро". Останній клуб може перейти до групи Б, а "Скелю" може замінити "Рочин" (Соснівка Львівської області).

У п’ятницю, 6 липня – жеребкування першого етапу кубку України. Матчі заплановані на середу, 18 липня. А 9-10 липня – жеребкування календаря другої ліги.