Помста Бурбаку: депутати скасували наказ щодо скандального будинку на 28 червня

Новини Чернівців / політика, влада
3 536
0
Помста Бурбаку: депутати скасували наказ щодо скандального будинку на 28 червня

Чернівецька міська рада скасувала наказ департаменту містобудівного комплексу і земельних відносин щодо будівництва ТОВ "Жесар", яке триває на вулиці 28 червня, 44.

Як повідомляє molbuk.ua, за відповідне рішення сьогодні на черговій сесії проголосували 26 депутатів, рішення прийняте.

Розгляд цього питання ініціював депутат "Рідного міста" Володимир Бешлей. Він заявив, що за вказаною адресою триває самовільне будівництво.

"Зокрема, у порушення містобудівних умов і обмежень, які надані департаментом", - сказав він.

Він додав, що забудовник порушує містобудівні умови та запропонував скасувати "не містобудівні умови, а наказ департаменту, яким видано ці містобудівні умови".

З трибуни у сесійній залі виступили дві мешканки сусіднього будинку на вулиці Богуна, 19, які поскаржились на забудовника, заявивши, що через ремонтні роботи у них тріщить будинок.

Водночас депутат Бешлей поскаржився, що "Жесар" здійснює своє будівництво впритул до сусіднього будинку на вулиці 28 червня, 42 (будинок належить фірмі "Югікомп", одним з керівників якої є депутат "Рідного міста" Анатолій Чесанов).

На запитання депутата БПП Василя Максимюка, чи має міськрада право скасовувати накази департаменту ЖКГ, адже в цій ситуації мала би реагувати Інспекція архітектурно-будівельного контролю, Бешлей відповів:

"Це належить до нашої компетенції... Сесія міськради скасовує акти органів виконавчої влади. Які видані або незаконно, або які не дотримуютьсія відповідних законів. Це - єдиний механізм нашого впливу на забудовника, оскільки цей клас забудови підпорядкований до київської інспекції. На жаль, численні звернення мешканців ігноруються".

Міський голова Олексій Каспрук назвав ситуацію із цим будівництвом "дурним прикладом, який заразний".

"Почали незаконно будувати 28 червня, 42 з порушеннями, потім це сподобалося...", - сказав мер.

Рішення підтримали 26 депутатів. Жодного голосу "за" не дала фракція "БПП "Солідарність".

***

Раніше повідомлялося, що у Чернівецькій міськраді створили депутатську комісію, яка вивчає питання законності будівництва на вулиці 28 червня, 44, де триває реконструкція колишнього приміщення фірми "Роси Буковини".

Цей будинок належить ТОВ "Жесар", яке, за словами депутата міськради Володимира Бешлея, пов’язують із народним депутатом Максимом Бурбаком.

Щоправда, Бурбак заперечив свій стосунок до цієї фірми.

Як відомо, по сусідству із вказаним будинком розташована будівля, яка належить фірмі депутата Анатолія Чесанова "Югікомп". Раніше Державна архітектурно-будівельна інспекція заявила, що цей готель збудований незаконно.


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

11:39
Пентагон звільняє 5400 цивільних працівників, очікують ще десятки тисяч звільнень
11:17
Чому вага збільшується, навіть якщо ви їсте мало – лікарка дала суттєві поради
10:58
Соцдопомога 2025. Як документально підтвердити автоматичне продовження строку інвалідності
10:38
Жив театром: сьогодні - 90 років з дня народження Анатолія Литвинчука
10:19
Горіли житлові будинки: на Буковині за минулу добу рятувальники ліквідували 12 пожеж
09:59
В Україні стрімко дорожчає один із молочних продуктів
09:38
Команда Трампа впевнена, що зможе закінчити війну наступного тижня
09:17
Субсидія на оренду житла 2025. Куди звернутися за призначенням та які документи потрібні
08:55
Більшість забуває: чому потрібно замочувати рис перед приготуванням
08:37
За минулу добу на фронті - 112 боєзіткнень. ЗСУ знищили ще 1180 окупантів
08:19
Нічна атака росіян: у низці областей України оголошували повітряну тривогу через загрозу ударних БПЛА
08:00
Яке свято 23 лютого в Україні та світі: заборони, традиції, народні прикмети
07:45
Діти створюють пристрої для військових та смертельна ДТП на Руській: головні новини 22 лютого
07:30
Планові знеструмлення: де на Буковині 23 лютого не буде світла
07:00
Погода на Буковині 23 лютого
02:00
Як повернути до життя зів'ялі троянди - оживляємо квіти в домашніх умовах
01:45
Навіть фільтр не потрібний: ось як легко очистити воду з-під крана
01:30
Що відбувається з тілом, якщо їсти м’ясо щодня, і скільки його можна вживати
01:15
Лікарі порадили людям за 65 не їсти ці продукти
01:00
Щоб покращити смак. Сім причин, чому ваша кава гірка — і як її правильно заварити
00:45
Що приклеїти на підошву – лайфхаки, щоб взуття не ковзало
00:30
Кому не можна пити кефір? Дізнайтесь, чи входите ви в групу ризику
00:15
Є у кожному домі: чотири продукти, які часто їдять довгожителі світу
22 лютого, 2025
23:45
5 знаків Зодіаку, яким навесні загрожує небезпека: будьте обережні, якщо ви у списку
23:15
Не тільки м'ясо: 12 найкращих продуктів із високим вмістом заліза
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм