На Буковині у покинутому будинку виявили громадянина Молдови, який проживав за недійсними документами

Новини Чернівців / новини
1 255
0
На Буковині у покинутому будинку виявили громадянина Молдови, який проживав за недійсними документами

У Чернівецькій області співробітники управління ДМСУ виявили у покинутому будинку в селі Рингач громадянина Республіки Молдова, який проживав на території України за недійсними документами та перевищив термін перебування.

Про це повідомляє прес-служба УДМСУ в області.

Громадянина Молдови притягнуто до адміністративної відповідальності за п. 5 ч. 1 ст. 203 КУпАП та накладено штраф. Також щодо зазначеної особи прийнято рішення про примусове повернення з забороною в'їзду в Україну терміном на три роки.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим