RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

«Буковина» зіграла два матчі: поступилась «Ниві» й перемогла «Кристал»

У двох контрольних матчах чернівецька "Буковина" досягла протилежних результатів: поступилася "Ниві" (Вінниця) – 0:1 та перемогла "Кристал" (Чортків) – 3:2.

Як розповів прес-аташе нашого клубу Олексій Мамчук, у грі з вінничанами "Буковина" виглядала краще, ніж у попередній з "Нивою" (Тернопіль).

Було створено два гострих моменти. На 24-й хвилині Андрій Королянчук вибігав на ворота, і гравці "Ниви" заблокували удар. А на 67-й хвилині Антон Батрак виконав дуже гострий простріл, і вінничани ліквідували небезпеку.

"Нива" забила гол на 90-й хвилині. Був простріл до штрафного, і Ігор Маляренко в один дотик здобув ворота.

-Була рівна гра, - наголосив головний тренер "Буковини" Віктор Мглинець. – Суперники гідні один одного. Ішла гра до голу. Були напівмоменти і у них, і у нас. У нас була хороша нагода у Ігоря Бойчука. Через помилки в центрі поля ми пропустили м’яч. А загалом – нічийна гра, в якій більше поталанило гостям.
У грі з "Кристалом" "Буковина" відкрила рахунок на 24-й хвилині. Антон Батрак пробив, і після рикошету м’яч влетів у ворота. На 43-й хвилині після атаки гостей з близької відстані відзначився Андрій Понєдєльнік. Тут же влучно пробив наш Руслан Рябий.

Після перерви ударом головою відзначився чортківець Назар Ільчишин – 2:2. А на 72-й хвилині перемогу "Буковині" приніс Александру Мунтян: вийшов на ворота і пробив у правий від воротаря кут.

-Була цікава гра, - сказав наш тренер Віктор Мглинець. – У нас хороший суперник, цікавий опонент, хоч команда і аматорська. Було гарне налаштування, і ми непогано зіграли. Простежується малюнок гри. Добре, що після травм у строю Ігор Бойчук і Вадим Українець. Нам уже легше у центрі поля. Реалізація нормальна, ми вдало зіграли на завершенні. Мусили ще забивати Шишигін, Батрак і Жумига. Проте є ще у мене питання щодо нашої оборони.

Зміни у складі такі. Залишили "Буковину" Денис Чесановський, Микола Гоменюк, Богдан Карп’юк, Микола Геник, Валерій Горда, Сергій Раца, Тарас Сивка і Олександр Карапка.

Поповнення таке: воротар Богдан Степаненко з "Ниви" (Тернопіль), брати-близнюки Роман (захисник) і Віталій (півзахисник) Кузіви зі "Скелі" (Стрий) та захисник Андрій Гусін (з "Динамо-2").

Наступні суперники уточнюються. А 31 березня перший офіційний матч у другій лізі на виїзді з "Арсеналом-Київщиною".