На Буковині шахраї за один день ошукали людей на суму понад 14 тис грн

Новини Чернівців / новини
1 037
0
На Буковині шахраї за один день ошукали людей на суму понад 14 тис грн

У Чернівецькій області зловмисники упродовж одного дня ошукали людей на суму понад 14 тис грн.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції в області.

9 березня із заявою до поліції звернулася 27-річна чернівчанка. Потерпіла повідомила, що їй на мобільний телефон зателефонував невідомий чоловік. Аферист представився колегою по роботі та сповістив, що йому потрібні гроші для вирішення своїх проблем. Не знаючи всіх працівників, жінка перерахувала на різні оператори мобільного зв’язку 1000 гривень.

Того ж дня, шахраї ошукали 24-річного жителя Новоселицького району на суму близько 13 тисяч гривень. Напередодні хлопець розмістив оголошення в мережі Інтернет про продаж мобільного телефону.

Відразу йому зателефонував невідомий чоловік та повідомив, що бажає в нього купити гаджет. В телефонному режимі вони домовилися, що покупець придбає у потерпілого два мобільних телефона. Не перевіривши смс-повідомлення про переказ грошей на картку, заявник передав гаджети невідомому.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження, за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Зважаючи на посилення активності шахраїв, поліцейські вкотре наголошують: у жодному разі не повідомляйте стороннім особам особисті анкетні дані, завжди перевіряйте отриману інформацію, передавайте товари лише після отримання коштів за них та не довіряйте незнайомим особам. Про випадки та спроби шахрайства одразу повідомляйте до правоохоронних органів.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим