Weather

Стало відомо, якою буде погода на 8 Березня

Новини Чернівців / погода чернівці
1 760
0
Стало відомо, якою буде погода на 8 Березня

У найближчу добу, 8 березня, погоду на території України визначатиме тепла і волога повітряна маса з атмосферними фронтами.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Очікується невеликий дощ, місцями, крім південної частини, з мокрим снігом, вночі на північному сході помірні опади; вдень у західній половині без істотних опадів. Вночі, вранці туман, на Лівобережжі місцями ожеледь; на дорогах країни, крім півдня, ожеледиця.

Вітер переважно західний, 7-12 м/с. Температура вночі від 2 °С тепла до 3 °С морозу; вдень від 1 °С морозу до 5 °С тепла, в південних і західних областях 6-11 °С тепла, в Криму до 15 °С.

У Києві в четвер вночі, вранці – невеликий мокрий сніг і дощ, туман, на дорогах ожеледиця; вдень без істотних опадів. Вітер переважно західний, 7-12 м/с. Температура вночі 0-2 °С морозу, вдень 1-3 °С тепла.

У п’ятницю, 9 березня, в західній частині України очікується невеликий дощ, на півночі Лівобережжя невеликий мокрий сніг, на решті території – без опадів. Місцями в усіх регіонах туман.

Вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі від 2 °С морозу до 3 °С тепла, вдень 1-6 °С тепла, в західних і південних областях 6-11 °С тепла.

У Києві в п’ятницю без опадів. Місцями туман.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують