Незважаючи на святковий настрій, в останній день старого року потрібно зробити ряд справ. Психологи з’ясували, які справи необхідно виконати до Нового року, пише сайт "Знай".
Виспатися.
Потрібно хоча б в ніч з 30 на 31 грудня виспатися і, не поспішаючи, закінчити всі справи: краще нехай на вашому столі буде менше салатів, ніж ви будете всю ніч втомлені. Звичайно, хочеться все встигнути в останні години року, але сон дуже важливий.
Упакувати подарунки.
Включайте "Let It Snow" Френка Сінатри, беріть святкову папір і упаковуйте все подарунки. Щоб подарунок був оригінальним, до кожного потрібно додати незвичайну деталь - гілочку розмарину, золотий бант або новорічну іграшку.
Зателефонувати близьким.
Не сподівайтеся, що в новорічну ніч вам вдасться додзвонитися близьким. Тому привітати їх краще заздалегідь.
Перейдіть на легкий раціон.
За кілька годин до настання Нового року можна перекусити, щоб напередодні свята покуштувати всі смакоти.
Написати план на наступний рік.
Щоб наступний рік був особливо успішним, налийте чашку гарячого какао і складіть список цілей і заповітних бажань на 2018 рік.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.