Три години п’яний буковинець утікав на авто від поліції

Новини Чернівців / топ новини / кримінал
7 121
0
Три години п’яний буковинець утікав на авто від поліції

На Буковині житель села Білоусівка Сокирянського району намагався втекти від поліцейських та уникнути покарання за порушення правил дорожнього руху. Погоня тривала біля трьох годин, повідомляє "Північно-бесарабський інформаційний портал".

21 листопада, близько 22 години, керуючи автомобілем "Мерседес Бенс – 207" молодий білоусівчанин на перехресті "ГРИБОК" порушив вимоги дорожнього знаку "В’ізд заборонено". Свідками нехтування правил дорожнього руху стали працівники поліції, які патрулювали поруч.

Правоохоронці проблисковими маячками синього та червоного кольору та звуковою сиреною намагались змусити зупинитись порушника. Натомість останній не реагував на вимоги поліцейських, а намагався втекти.

Більше трьох годин працівники Сокирянського відділення поліції на службовому автомобілі ВАЗ 2114 переслідували "лихача", погоня тривала в селах Коболчин, Василівка, Ожеве, Білоусівка. І лише після 1-ї години ночі правоохоронцям вдалось затримати "лихача".
Водій-порушник виявився в стані алкогольного сп’яніння.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався