У Чернівцях частина будинку, в якому пройшло дитинство голлівудської акторки Міли Куніс, належить депутатові Держдуми РФ від партії "Единая Россия" Валерію Скругу.
Про це йдеться у сюжеті ТСН.
Журналісти телеканалу з’ясовували обставини зіркового приїзду до Чернівців та пригоди, яка трапилась із Мілою Куніс та Ештоном Кутчером, коли нова власниця будинку відмовилась впустити акторів до свого помешкання.
Зазначається, що причина, через яку Міла з Ештоном не змогли потрапити у двір її дитинства - проста. Друг сім’ї Кунісів Микола Бадай працював разом із батьком акторки, тож усюди супроводжував зіркову пару. За його словами, у той день, коли Міла вирішила відвідати будинок, там просто нікого не було.
"Ми дзвонили у дзвінок, але ніхто не відчиняв. Видно, в будинку нікого не було. Ми зайшли в сусідський будинок, винесли стілець. Міла стала на стілець, через паркан подивилась будинок, подивилась двір", - розповів Бадай.
А ось батьків акторки справді відмовилися пускати. Проте, це сталося кількома днями раніше. Міли з ними не було.
"За кілька днів до того, як Міла приїхала, ми ходили до будинку, щоб подивитися. Така ситуація не дуже хороша, Коротше, не захотіли пустити у двір", - розповів чернівчанин.
ТСН з’ясувала - частина двоповерхового дому, де колись проживала зірка, належить депутатові Держдуми Російської Федерації від партії "Єдина Росія" Валерію Скругу, а інша частина - його мамі. Журналістам вдалося зв’язатися телефоном із Марією Скруг.
Жінка каже, що коли до неї завітали Міла та Ештон, її не було вдома. Батьків зірки не впустила на двір жінка, що допомагає по господарству. Літня пара здалася їй підозрілою, підтверджує власниця будинку.
"Така криза, біженців купа, таке відбувається, ми бідна країна. Це не Америка, це Україна", - сказала вона.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.