З нагоди 99-ї річниці Буковинського віча відбудеться урочисте зібрання

Новини Чернівців / новини
1 138
0
З нагоди 99-ї річниці Буковинського віча відбудеться урочисте зібрання

У Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка сьогодні, 3-го листопада, за участі голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука, депутатів місцевих рад, делегацій з районів, учнівської та студентської молоді, представників національно-культурних товариств, релігійних конфесій, представників громадських організацій, політичних партій відбудеться урочисте зібрання з нагоди 99-ї річниці Буковинського віча.

З нагоди свята кращих представників Буковини буде відзначено державними нагородам, відзнаками облдержадміністрації, обласної та міської ради.

Початок о 14.00

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим