У місті на Буковині з кранів потекла зелена вода: комунальники пояснили причину

Новини Чернівців / новини
3 993
0
У місті на Буковині з кранів потекла зелена вода: комунальники пояснили причину

У Сторожинці Чернівецької області з кранів потекла вода неприродного зеленого кольору.

Про це повідомляє Сторожинець. Інфо.

Зазначається, що один із жителів багатоповерхівки по вул. Чаплигіна, 47 в Сторожинці надіслав виданню відео, на якому видно, що з водопровідної мережі ллється вода неприродного зеленого кольору з характерним запахом прального порошку.



У комунальному підприємстві "Сторожинецьке ЖКГ" пояснили, що такі випадки в багатоповерхівках вже були, з ними розібралися та визначили, що в водопровідну мережу окремої квартири може потрапити вода з бачка зливної системи унітазу, куди добавили засобу для чищення. Через несправний впускний клапан або якщо відсутній зворотній клапан, вода з зливного бачка може затягнутися в водопровідну мережу, що й викликає її закрашування та запах. Якщо така “підмальована” вода протече, ні запаху, ні кольору вже не буде.

Комунальники зазначили, що якість води, яка подається централізовано з водозабору, завжди контролюється, в ній не допускається наявність будь-яких домішок.

Господар обійстя пізніше повідомив, що вода з крану стала текти вже без домішок, нормального запаху. Також до цієї квартири направили слюсара-сантехніка, який має точно визначити причини наявності виникнення такого незвичного кольору та запаху води в водопровідній мережі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався