RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Пілігрім взяв на особистий контроль справи з перешкоджання журналістам на Буковині, - лист

Три справи щодо перешкоджання професійній діяльності журналістів на Буковині перебувають на контролі начальника Головного управління Нацполіції в області Сергія Пілігріма.

Про це йдеться у відповіді Пілігріма на спільну заяву обласних організацій НСЖУ та НМПУ до правоохоронних органів Буковини, пише molbuk.ua

Так у листі зазначається, що у слідчих підрозділах ГУНП в Чернівецькій області здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях, про які йдеться у заяві профспілок.

Пілігрім взяв на особистий контроль справи з перешкоджання журналістам на Буковині, - лист

Пілігрім взяв на особистий контроль справи з перешкоджання журналістам на Буковині, - лист


"Так, у СВ Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області перебувають матеріали кримінального провадження за азнаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.345-1 КК України, за заявою Галини Єреміци", - зазначається у листі.

"В СВ Шевченківського ВП Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області внесені відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 345-1 КК України, за фактом погроз фотокореспондентові "Чернівецького променю" Ігорю Константинюку", - повідомляється у відповіді за підписом С. Пілігріма.

"В СВ Заставнівського ВП Кіцманського відділу поліції ГУНП області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР прокуратурою Чернівецької області, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 171 КК України, по факту перешкоджання законній професійній діяльності журналістів телеканалу "Чернівецький промінь" Олександру Докієну та Роману Пилатику", - йдеться у листі.

"Матеріали вищевказаних кримінальних проваджень вивчені та заслухані на оперативній нараді при керівництві СУ ГУНП в Чернівецькій області, де визначені подальші процесуальні дії, проведення яких забезпечить прийняття законного так обгрунтованого рішення", - повідомляється у документі.

"Стан досудового розслідування у даних кримінальних провадженнях взято мною на контроль", - зазначається у листі за підписом Пілігріма.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях обласні організації Спілки журналістів та Незалежної медіа-профспілки України закликали керівників місцевих правоохоронних органів взяти під особистий контроль справи з перешкоджанням професійній діяльності журналістів на Буковині упродовж останнього місяця.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Редактор: Микола Кобилюк
20-07-2017, 11:35
Коментарів 0 Переглядів 2 809

Теги -
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

15-річна дівчина передала хлопцям на передову вже три автомобілі та різну техніку


Заплатила втричі дорожче. Блог Аліни Книжник
Ця історія вкотре доводить, настільки важливо бути уважним і все перевіряти
Нові «сторожові вежі» для України. Блог Ярослава Волощука
Важко не помітити, що останнім часом значно зросла ефективність протиповітряної та протиракетної оборони ЗСУ.
ВІДЕО Переглянути все відео

15-річна дівчина передала хлопцям на передову вже три автомобілі та різну техніку

Отримайте найкращі послуги з будівництва СЕС - звертайтеся до "ДімТек"!

Звітний концерт зразкової вокальної студії "Шарм"(19.05.2023р.).

Якщо у вашій дитині ховається справжній артист, ви мрієте вийти за рамки домашніх концертів, хочете розвинути талант свого чада і показати його всьому світу – приходьте у зразкову вокальну студію "Шарм"! С

Наскільки розвинена ця сфера в Україні, як мали би бути обладнані такі машини і що важливо під час транспортування хворих, нам розповів засновник компанії Ambulance-Express Віктор Оманчуковський.

Будь-яка автономна каналізація – це сучасна альтернатива примітивним вигрібним ямам – септики і біосептики з одно- і двоетапним принципом очищення, – пояснюють у компанії BUROVIK.

Стрімко здобуває авторитет компанія KIT, яка релокувалася на Чернівеччину з Харківщини, де зарекомендувала себе однією із кращих.
Де і як провести дитячий випускний у Чернівцях?*

Вартість квитка з дитини: 595 грн у будні, 675 грн – у вихідні.

Замовити піцу можна на сайті https://prontopizza.ua/chernivtsi/, в додатку або за номером: +380504770029, +380673770029.
• Теги