Канал 1+1 у проекті "Моя країна" запропонував добірку найвеличніших архітектурних пам’яток України, які варто відвідати.
Серед них – Чернівецький національний університет ім. Федьковича і Хотинська фортеця.
Хотинську фортецю називають одним із "Семи чудес України". Розташована вона у місті Хотин, Чернівецької області. Впродовж століть місто перебувало у складі багатьох могутніх князівств - Галицького, Теребовлянського і Галицько-Волинського. Це зумовило існування двох культур – християнської та мусульманської. Кажуть, що у фортеці знаходився справжній турецький гарем. Колись Хотинська фортеця була одним із найбільших військових форпостів Османської імперії. Вона стала свідком кровопролитних війн та численних баталій. Фортеця до наших днів зберегла свою автентичну будову та дух минулих епох, тому кінорежисери часто обирають це місце для своїх фільмів. Зокрема тут знімали фільми "Тарас Бульба", "Гадюка", "Захар Беркут", "Три мушкетери", "Стріли Робін Гуда" та ін. У 2000 році фортеця в Хотині стала Державним історико-архітектурним заповідником.
Усі, хто приїжджають до Чернівців вперше, одразу намагаються знайти вулицю М. Коцюбинського, 2. Саме за цією адресою знаходиться архітектурна перлина міста - Національний університет ім. Юрія Федьковича. Раніше будова слугувала резиденцією православнихмитрополитів Буковини та Далмації. Нині це один із найстаріших університетів України. Величезна споруда об’єднала в собі стилі кількох епох, тому ззовні нагадує чарівний палац. Студенти між собою називають його "Чернівецьким Хоґвартсом". Університет став значним осередком науки та культури всього західного регіону України. У 2011 році він потрапив до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
До рейтингу ввійшли також "Співочі тераси" в Харківській області, замок Любарта в Луцьку, Дніпровська ГЕС в Запоріжжі.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.