До Дня Незалежності на найвищій горі Буковини піднімуть Державний прапор

Новини Чернівців / новини / політика, влада
2 981
0
До Дня Незалежності на найвищій горі Буковини піднімуть Державний прапор

26 серпня у рамках заходів з нагоди Дня незалежності України та проекту "Море можливостей на горі Томнатик" відбудеться сходження на гору Яровицю – найвищу вершину Буковини, що входить до складу так званих Покутсько-Буковинських Карпат, висота якої становить 1574 метрів над рівнем моря.

На вершині гори Яровиці відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Читайте: 14 мільйонів євро виділив Євросоюз на облаштування навчального центру на буковинському "Памірі"

Проект "Море можливостей на горі Томнатик" - експеримент зі створення та сприйняття сучасного мистецтва та імпровізаційної музики в природному середовищі. В рамках проекту один із куполів станції буде розмальований сакральними орнаментами української писанки. Метою проекту є використання військових об'єктів у творчих цілях. Художники розмалюють купол протягом липня-серпня 2017 року.

Благодійна складова проекту – залучення наших захисників - військових, які знаходяться на стадії психологічної реабілітації після участі у військових діях на Сході України.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують