Чернівчани підтримали петицію проти знищення дерев у місті

Новини Чернівців / новини
1 241
0
Електронна петиція щодо введення мараторію на нещадну та неестетичну чистку дерев з фактичним знищенням крон і, як наслідок, самих насаджень (так званий “топінг”) набрала 257 голосів.

"За останні роки місто зазнало потворної й тотальної "чистки" дерев (а насправді, їх масової вирубки) з фактичним знищенням крон - сукупностей гілок і листя у верхній частині рослин. Дерева, що колись насаджувались для зменшення рівня загазованості, а також з естетичних міркувань, перетворились на жахливі стовбури, схожі на броколі, що не здатні ані виділяти кисень, ані приваблювати погляди мешканців. Чистка (знищення) проводиться масово - як насаджень на тротуарах та розділових смугах, так і в парках, скверах тощо. Звісно, легше "тюкнути крону" та списати кошти за ювелірно проведені роботи, аніж реально опікуватись станом насаджень, або, бодай, залишити їх у спокої.

Подібне ноу-хау, що відверто шокує іноземних туристів, прийшло до нас з Росії, де так само не цінують красу та оточуюче середовище.

Ця перманентна діяльність із відвертим проявом ненависті до природи та озеленення міста, проводиться за рахунок міського бюджету та подається як ефективно пророблена робота комунальників. Натомість гроші варто спрямувати на насадження, а не винищення рослин", - ідеться у петиції.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують