"Немає школи, яка не потребує коштів", – головний освітянин Чернівців

Новини Чернівців / новини
2 089
0
"Немає школи, яка не потребує коштів", – головний освітянин Чернівців

У Чернівцях немає навчального закладу, який не потребує коштів. У будь-якій школі чи дитсадку є якась проблема, яка потребує фінансів.

Про це кореспондентові molbuk.ua розповів начальник міського управління освіти Чернівецької міськради Сергій МАРТИНЮК.

- Немає такого освітнього закладу, який не потребує коштів, - переконаний С.Мартинюк. - Навіть та сама, так скажімо, найбагатша гімназія №4 У Чернівцях так само потребує коштів. Бо там половина вікон такі старі, що страшно їх відчиняти. Але міський бюджет не безмежний. Управління освіти краще дає пропозиції, ніж депутати. Я депутатам кажу – довірте це питання мені, а потім уже з мене питайте. Але кожен має дітей в якихось закладах, кожен має десь свої округи. До мене днями телефонували двоє депутатів і розповідали, що потрібно саме на їхньому окрузі у школах та садочках зробити ремонт.

- Моя думка – у школі №9 не потрібен такий капітальний ремонт харчоблоку, - вважає С. Мартинюк, коментуючи ситуацію, коли наприкінці червня на черговій сесії депутат Віталій Михайлішин ініціював виділення з міського бюджету 360 тисяч гривень на ремонт харчоблоку у школі №9 (це молодша школа гімназії №4). - Але оскільки там навчається син Михайлішина, то він сказав, що потрібен. Повірте мені, що в гімназії №6 їдальня в набагато гіршому стані, але туди коштів не виділено. У цій гімназії постійно приймають румунські делегації, а не мають навіть де їх чаєм пригостити.

С.Мартинюк також розповів, що на останній сесії управлінню освіти виділили 8,5 мільйонів гривень.

- Тут близько 40 позицій. Серед них – на реконструкцію школи №12 (майже 250 тисяч гривень), на спортивний інвентар для шкіл (350 тисяч гривень), комп’ютерну техніку (200 тисяч), смуги перешкод у школах (250 тисяч гривень), - перелічує начальник управління освіти. - Тривають ремонти у школах №№ 33, 10, 40, 20, 6, 38, 37, ліцеї №2… Також очікуємо, що на серпневій сесії на освіту також буде виділена велика сума.

Нагадаємо, депутат В.Михайлішин ініціював виділення коштів на ремонт школи у Чернівцях, в якій навчається його син.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

20:19
Росія застосовує заборонені хімічні речовини на Куп’янському напрямку
19:55
Цей додаток стрімко розряджає акумулятор вашого iPhone
19:37
РФ вдарила по цивільних об’єктах у Запорізькій і Дніпропетровській областях
19:20
Шість країн і ЄС обіцяють більше допомоги Україні та нові санкції проти РФ
18:59
Кікбоксери Буковини билися у напруженому чемпіонаті області
18:37
Військові знову активно замовляють будівництво фортифікацій
18:30
Розумне електроопалення: як налаштувати систему для максимальної ефективності*
реклама
18:17
Шахраї зламують акаунти в Instagram за допомогою образливих коментарів російською

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
20 536
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
5 739
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 420
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 394
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
4 152
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
4 044
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
3 936
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 568
У Чернівцях завтра перекриють завантажену вулицю: будуть обрізати дерева
2 498
Витягати з того світу – це просто робота: Чернівецький центр екстреної медичної допомоги очолив рейтинг успішних реанімацій в Україні
2 252

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм