Міська рада Чернівців пропонує мільйони гривень на впровадження бізнес-проектів

Новини Чернівців / Життя
2 273
0
Міська рада Чернівців пропонує мільйони гривень на впровадження бізнес-проектів

Міська влада Чернівців оголосила конкурс на отримання коштів для їх впровадження за рахунок Бюджету участі. З першого липня розпочато прийом проектних пропозицій чернівчан для участі у конкурсі.

Зокрема чернівчани можуть створити новий громадський простір, зелену зону, встановити дитячий, спортивний майданчик, провести благоустрій території двору, мікрорайону, скверу, парку, модернізувати міську інфраструктуру, організувати культурно —мистецький захід чи соціальну акцію, втілити будь-яку іншу інноваційну ідею, спрямовану на розвиток міста, підвищення його комфортності та привабливості.

Проекти поділяються на малі та великі. На реалізацію малого проекту виділяється до 300 тисяч гривень, великого проекту – до одного мільйона гривень. На впровадження проектів чернівчан у бюджеті міста планують передбачити до 7 млн. гривень.

Великий проект повинен мати попередню підтримку не менше 50 осіб, які зареєстровані і проживають на території міста Чернівців, що засвідчується відповідними підписами.

Малий проект повинен мати попередню підтримку не менше 25 осіб, які зареєстровані і проживають на території міста Чернівців, що засвідчується відповідними підписами.

Проект – це програма, план дій, комплекс робіт, викладені у формі описання із належними обґрунтуваннями, розрахунками, кресленнями(картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність замислу та можливість його реалізації за рахунок коштів Бюджету ініціатив чернівчан. У разі подання проекту у сфері просторового розвитку проект має відповідати Генеральному плану міста Чернівців.

В рамках Бюджету ініціатив чернівчан не фінансуються проекти, які:
• Суперечать чинному законодавству України .
• Суперечать напрямкам діяльності, визначеним місцевими комплексними, цільовими та галузевими програмами.
• Передбачають винятково розробку проектної документації.
• Носять незавершений характер (виконання одного з елементів в майбутньому вимагатиме в майбутньому виконання подальших елементів).
• Передбачають витрати на утримання та обслуговування, що перевищують вартість реалізації проекту.
• Реалізація яких передбачає збільшення штатної чисельності бюджетної установи та постійного утримання додаткових працівників за рахунок коштів міського бюджету.
• Містять ненормативну лексику, наклепи, образи, заклики до насильства, повалення влади, зміни конституційного ладу країни тощо.

Прийом проектних пропозицій від чернівчан у рамках Бюджету участі триватиме з 1 липня до 5 вересня в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП), що знаходиться за адресою: вул. Героїв Майдану, 7.

Консультації щодо участі у конкурсі проектів програми " Бюджет ініціатив чернівчан" можна отримати у міській раді: Центральна площа, 1, каб.106. (Відділ інформації та зв'язків з громадськістю), тел.52-25-79

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

11:37
Нацбанк скасував ліміти на карткові перекази
11:25
Який інтернет у Чернівцях справді швидкий і надійний? Думки чернівчан!
11:19
Зливав паливо зі службового авто: на Буковині судитимуть чоловіка
11:00
Сирський відзначив десантника з Чернівців «Хрестом хоробрих»
10:45
Чому корисно їсти фісташки: названо п'ять переваг цих горіхів
10:31
У Чернівцях розкажуть про шпигунів у роки Першої світової війни
10:15
У Чернівцях оброблятимуть два парки від кліщів
09:59
Війська РФ за добу 56 разів обстріляли прикордоння Чернігівщини, Сумщини та Харківщини

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм