На посіви кукурудзи в Чернівецькій області напав небезпечний жук

Новини Чернівців / економіка, бізнес
2 388
0
На посіви кукурудзи в Чернівецькій області напав небезпечний жук


У Чернівецькій області ввели карантин - спостерігається масове нашестя західного кукурудзяного жука. Про це повідомляє replyua.net з посиланням на заступника заввідділом фітосанітарних процедур Чернівецької обласної фітосанітарної лабораторії Світлану Малярчук.

Зараз карантинний режим вже діє в Новоселицькому районі повністю¸ і частково в Хотинському, Кіцманському, Кельменецькому, Герцаївському районах.

За словами Малярчук, інспектори проводять постійний моніторинг ситуації разом з фермерами, і в процесі роботи накладають режим карантину. Запроваджується карантинний режим терміном на два роки, щоб личинки жука були повністю знищені. Проблема в тому, що кукурудзяний жук не є ласощами для птахів, інших комах, гризунів або рептилій. Знищити його вкрай важко. Для повного позбавлення потрібно використовувати дорогі пестициди посиленої дії. Найбільшої шкоди завдають личинки жука, які харчуються кореневою системою кукурудзи. Рослини, уражені личинками, погано зміцнюються в грунті, хиляться до землі, стебло набуває форми "гусячої шиї".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Сьогодні Буковина попрощається із двома захисниками
11 червня, 2025
У Чернівцях з'явився новий сквер: посадили кущі дерену та нові дерева - фото
Світла новина: з тривалого ворожого полону повернувся буковинець Михайло Турецький
На Буковині вогнеборці врятували чоловіка з палаючого підвалу
Сьогодні у Чернівцях попрощаються із воїном Віталієм Міглазовим
10 червня, 2025
Визначили релігійні організації, які можуть бронювати від мобілізації: у переліку є з Буковини
З російського полону звільнили трьох буковинців
Мідна мініатюра темплю та ігрова зона: яким буде громадський простір біля кінотеатру “Чернівці” - фото
ексклюзив
На Буковині розквітло найбільше в Україні поле півоній - милуватися ним можна протягом - десяти днів - відео
Це дуже важливе обладнання: у Чернівцях запрацював лінійний прискорювач