У липні 2016 року Чернівецький невідокремлений виробничий структурний підрозділ ТОВ "СЕ Борднетце-Україна" (завод, що входить до концерну SumitomoElectricBordnetze – провідного світового виробника кабельної продукції для автомобілів) відокремлюється. Тож буде створена філія ТзОВ "СЕ БОДНЕТЦЕ – Україна" у Чернівцях. Вона буде зареєстрована саме у Чернівцях і сплачуватиме податки до місцевого бюджету.
Про це журналістам розповів
керівник Чернівецького невідокремленого структурного підрозділу ТзОВ "СЕ БОРДНЕТЦЕ – Україна" Олександр ШЛАМП.
-Ми були створені у Чернівцях у травні 2013 року, почали з 30 людей і за три роки розрослися до 800 працівників в нашому підрозділі, - зазначає Олександр Шламп. - Звичайно, як будь-яка фірма, яка хоче трошки зекономити на адміністративному персоналі, ми одразу не стали реєструвати філію в Чернівцях. Через три роки еволюційним шляхом дійшли до того, що вже з липня відбудеться реєстрація Чернівецької філії ТзОВ "СЕ БОРДНЕТЦЕ – Україна", яка вже буде зареєстрована у Чернівцях. А це для міста буде означати те, що ми будемо платити податки у Чернівцях. Орієнтовна сума податків складатиме 600 тисяч гривень на місяць при тій зарплатні, яку ми маємо зараз у Чернівцях. У наступному році у нас є плани розростися до 1400 працівників на нашому підприємстві. Враховуючи також планові підняття зарплат, які відбуваються завжди у нас на підприємстві, ми будемо очікувати на подвоєну сплату податків. Тож з наступного року бюджет міста Чернівці кожного місяця буде отримувати за мільйон гривень.
Читайте також: У Чернівцях журналістам провели екскурсію на фірмі, яка виготовляє деталі для "Фольксвагена" (ФОТО)Раніше усі податки сплачуватися у Тернополі, адже там знаходиться так зване перевиробництво.
-Підприємство у Тернополі отримує проводи, їх для нас нарізають, зварюють, отримують всі пластикові деталі, - пояснює Олександр Шламп. - Усе це звозиться у Чернівці, ми робимо тут модулі, відправляємо назад до Тернополя, а вже там всі наші модулі зв’язуються в суцільну в’язку, які постачають до автомобілів.
- Йдеться про те, що близько 800 чоловік працювали в Чернівцях, але податки платили в Тернополі. Це був непростий шлях, тому що тернопільська податкова теж не мала особливої радості від того, що перерозподіляються ці кошти. Але це справедливо. На сьогодні підприємство працює, є вакансії, достойна зарплатня і найголовніше, що ми могли побачити, - усе це робиться цивілізовано, - додав
міський голова Чернівців Олексій КАСПРУК. - Є соціальний захист, дотримуються правил техніки безпеки, сплачуються податки. Тобто це надходження більше десяти мільйонів – до 15 мільйонів гривень – тільки від відрахувань зарплатні до бюджету. Це кошти на розвиток громади. Ми ставимо собі завдання з податковою проводити надалі роботу з підприємцями, з невідокремленими підрозділами про сплату податків у Чернівцях. Адже люди живуть у Чернівцях, користуються інфраструктурою, лікарнями, дитсадками, ходять по тротуарах, а податки, на жаль, сплачуються в інших містах, у столиці тощо. У нас є такі підприємства, я би не хотів їх називати. Це в основному всеукраїнські підприємства, які мають відділення в кожному обласному центрі, банківські установи. Є питання по компаніях, які торгують алкоголем вроздріб, які зареєстровані в інших містах, але фактично мали би податки сплачувати тут. Ми працюємо над створенням нових робочих місць, підприємств. Ви бачите, що, не дивлячись на кризу, на військові дії, Україна цікава для інвесторів і вони планують збільшувати тут свою присутність. У нас є підприємства, які сплачують таку суму податків.
Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
25-05-2016, 16:45
0
3 532