"Буковина" розпочала другий збір

Новини Чернівців / спорт
1 689
0
"Буковина" розпочала другий збір

Футбольна команда "Буковина" вийшла після новорічно-різдвяної відпустки і розпочала свій другий навчально-тренувальний збір.

Як повідомив ексклюзивно для molbuk.ua головний коуч Віктор Мглинець, футболісти наразі займаються загальнофізичною підготовкою. Вони пройшли медогляд, відбудеться тестування. Також футболісти бігають кроси у парку "Жовтневий". А поруч у готелі "Черемош" налагоджено харчування та проживання.

Погода змусила футболістів вийти на так званий суботник. Усі дружно розчищали від снігу поле на ФОКу "Олімпія". Тут можна буде і займатися, і грати двосторонні матчі та контрольні зустрічі. Щодо ймовірних суперників тренери ще визначаються. Бо все залежить від погоди та готовності футбольних полів.

До кінця січня "Буковина" тренуватиметься у Чернівцях. До занять задіяно 25 футболістів. Є новачки, місцеві хлопці Ігор Бойчук, Дмитро Дутчак із чемпіонату області, Вадим Українець (тренувався у Львові) та Сергій Раца, котрий приїхав із-за кордону. Також тренується група приїжджих гравців.

За словами Віктора Мглинця, перший контрольний матч під час другого збору відбудеться у кінці січня. А потім хлопці займатимуться вже швидкісно-силовою роботою і гратимуть наступні контрольні матчі.

Залишили "Буковину" п’ятеро футболістів. Це воротар Олександр Мусієнко, захисники Антон Музиченко, Михайло Калугін, півзахисник Олексій Красов і нападник Ярослав Матвіїв.

У турнірній таблиці другої ліги "Буковина" - четверта, має 27 очок після 15 матчів. А попереду ідуть "Колос" (Ковалівка) – 35 очок, "Скеля" (Стрий) – 31 і "Верес" (Рівне) – 30 очок.

Турнір поновиться 26 березня. "Буковина" цього дня прийме "Скелю", з якою у першому колі на виїзді зіграла внічию 0:0.

Нагадаємо, у другій лізі – 14 команд. Наші футболісти ведуть боротьбу за повернення до першого дивізіону.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм