20-річний буковинець на "Мерседесі" збив чоловіка і залишив помирати

Новини Чернівців / топ новини / кримінал
4 748
0
20-річний буковинець на "Мерседесі" збив чоловіка і залишив помирати

На Буковині мікроавтобус збив чоловіка — водій утік, залишивши потерпілого на дорозі помирати.

У вівторок, 8 грудня, мешканець села Рідківці Новоселицького району зателефонував до поліції та повідомив, що на дорозі "чоловіка збила машина".

Слідчо-оперативна група правоохоронців негайно відреагувала на виклик.

На місці аварії було знайдено пластмасові уламки від бампера автомобіля, що зник у невідомому напрямку, повідомляє прес-служба відділу безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності Національної поліції в Чернівецькій області.

Поки 50-літній громадянин, житель цього села, з черепно-мозговою травмою і відкритим переломом ноги перебував у реанімаційному відділенні лікарні швидкої медичної допомоги міста Чернівці, оперативники, працівники відділу безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Чернівецькій області докладали зусиль, аби "по гарячих слідах" встановити особу і місце знаходження водія.  

На жаль, в присутності лікарів, потерпілий помер.

Наступного дня винуватця трагічної події було знайдено.

З’ясувалось, що до наїзду на пішохода причетний 20-літній мешканець села Колінківці Хотинського району, який керував автомобілем "Мерседес-Бенц". Юнаку доведеться відповідати за скоєне перед законом.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим