На Буковині набрали понад сотню контрактників, і це гарний показник, - Чурай

Новини Чернівців
1 356
0
На Буковині набрали понад сотню контрактників, і це гарний показник, - Чурай

Темпами набору на контрактну службу у Чернівецькому обласному військкоматі задоволені.

Про це заявив Чернівецький обласний військовий комісар Віталій ЧУРАЙ.

-Ми призвали вже 130 контрактників, - зазначає Віталій Чурай. - Багато це чи мало? У нас у мирний час призивали на контрактну службу до ста чоловік. А тут – уже більше сотні, і це під час проведення АТО. Є хлопці, які хочуть служити в армії з 18 років. Оскільки ми не можемо їх призвати на строкову службу, вони йдуть служити за контрактом. Серед контрактників багато таких, які брали участь в АТО.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.