"Буковина" - за крок від лідерів

Новини Чернівців / спорт
1 828
0
"Буковина" - за крок від лідерів

Футбольна "Буковина" завершила на 4-му місці осінню частину змагань у другій лізі України. Отож є всі шанси поборотися за одну з трьох путівок до першого дивізіону.

Створювалася нова команда

Наш новий склад команди на чолі з новим-старим головним тренером Віктором Мглинцем формувався у дуже короткі терміни – за півтора-два місяці. Крізь сито відбирань головного тренера пройшло не менше 70 гравців.

Тренерам вдалося повернути до складу місцевих хлопців Олександра Темерівського, Степана Маковійчука, якого обрали капітаном команди. Заявили також буковинців Олега Добровольського, Антона Батрака (він забив найбільше – 4 м’ячі), Руслана Рябого, Тараса Сивку, Андрія Королянчука, Вадима Шостака, Дмитра Ляха, Андрія Шишигіна і Василя Палагнюка.

Решта футболістів приїхали з інших міст. На жаль, як зауважив Віктор Мглинець, далеко не всі погоджувалися грати у другій лізі. Це багатьом футболістам просто нецікаво.

Рідні стіни допомагали

Сильно "Буковина" виступила на своєму полі: із 7 матчів виграно 5 і лише 2 зведено внічию. Ключовим був домашній двобій з лідером – "Колосом" – 2:0. Тут гра вдалася.

На виїзді показники "Буковини" гірші: лише 3 перемоги 1 нічия і 4 поразки. Дуже образливою була невдача у "відрізаному від світу" селі Горностаївка від "Миру" - 2:3.

Перемогти ж на виїзді вдалося закономірно останню команду другої ліги "Нікополь" - 6:0, ще одного аутсайдера "Енергію" – 2:1 та середняка "Кремінь" - 3:1.

Весняна частина турніру розпочнеться для "Буковини" двома поспіль матчами з лідерами – "Скелею" та "Вересом". Там багато що вирішуватиметься.

- Завдання у нас – не відриватися від лідера, - каже президент "Буковини" Сергій Гринюк. – На весну ми будемо підготовлені ще краще. Адже матимемо повноцінні навчально-тренувальні збори. Однозначно боротимемося за путівку до першої ліги.

У нашому клубі уже зроблено багато. Сергій Гринюк вкладає особисті кошти. Близько 20 компаній допомагають йому реальними сумами. З багатьма підписано угоди. А у розпалі першості у ФК "Буковина" з’явився ще один партнер – фірма "Єврошоп". Вона багато зробила для того, щоби повернути вболівальників на стадіон. Дітей і пенсіонерів пропускали безкоштовно, студентів – зі знижкою. Так само дешевше можна було купити квитки напередодні гри.

Перед матчами влаштовувалися танцювальні конкурси, фотографування на фоні стенду з зображенням команди.

Також у місті з’явилися великі банери з інформацією про домашні матчі і фотографіями футболістів на фоні історичних місць Чернівців. На стадіоні розповсюджувався кольоровий буклет із відомостями і фото всього складу нашої команди.

Відвідуваність матчів у Чернівцях покращилася. У нас навіть було встановлено цьогорічний рекорд відвідуваності у другій лізі – 5,5 тисяч глядачів на матч.

Як зауважив Віктор Мглинець, усе, що команда потребує, вона без затримок одержує. Іногородні футболісти мають де жити і харчуватися, є екіпірування, зарплати і преміальні виплачуються регулярно. Залишається тільки виконати турнірне завдання й вивести з часом "Буковину" до Прем’єр-ліги.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

08:00
Яке свято 23 лютого в Україні та світі: заборони, традиції, народні прикмети
07:45
Діти створюють пристрої для військових та смертельна ДТП на Руській: головні новини 22 лютого
07:30
Планові знеструмлення: де на Буковині 23 лютого не буде світла
07:00
Погода на Буковині 23 лютого
02:00
Як повернути до життя зів'ялі троянди - оживляємо квіти в домашніх умовах
01:45
Навіть фільтр не потрібний: ось як легко очистити воду з-під крана
01:30
Що відбувається з тілом, якщо їсти м’ясо щодня, і скільки його можна вживати
01:15
Лікарі порадили людям за 65 не їсти ці продукти
01:00
Щоб покращити смак. Сім причин, чому ваша кава гірка — і як її правильно заварити
00:45
Що приклеїти на підошву – лайфхаки, щоб взуття не ковзало
00:30
Кому не можна пити кефір? Дізнайтесь, чи входите ви в групу ризику
00:15
Є у кожному домі: чотири продукти, які часто їдять довгожителі світу
22 лютого, 2025
23:45
5 знаків Зодіаку, яким навесні загрожує небезпека: будьте обережні, якщо ви у списку
23:15
Не тільки м'ясо: 12 найкращих продуктів із високим вмістом заліза
22:58
Орбан зробив цинічну заяву про "те, що залишиться" від України
22:34
Папа Римський переніс астматичний криз, його стан критичний, - Ватикан
22:10
"Так несподівано": померла багаторічна завідувачка терапевтичного відділення лікарні на Буковині
22:00
У 4 знаків Зодіаку починається нове життя. Вони відродяться з попелу
21:36
Правила без винятків: 7 речей, які ніколи не варто прати в гарячій воді
21:15
«Раджу всім не вішати носа». Професору ЧНУ Юрію Макару – 90 років, а він досі викладає
ексклюзив
20:59
У Генштабі підтвердили ураження нафтоперекачувальної станції у Краснодарському краї
20:36
Снайпери ліквідували морпіхів РФ, які просувались через річку - відео
20:13
Українська ракета "Трембіта": експерт оцінив, чи зможе вона прорвати ППО Москви
19:58
Що робити, якщо домашній Wi-Fi погано працює: зверніть увагу на деякі предмети
19:38
Трамп погрожує Україні "проблемами" за відмову від угоди з ресурсами
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм