На каналі "Буковина" стартують теледебати кандидатів у депутати міськради (ВІДЕО)

Новини Чернівців / відео / Місцеві вибори - 2015
2 370
0
На каналі "Буковина" стартують теледебати кандидатів у депутати міськради (ВІДЕО)

У Чернівцях громадські діячі спільно з телеканалом "Буковина" визначили графік проведення теледебатів кандидатів у депутати Чернівецької міськради на ЧОДТРК.

Про це йдеться у відеоролику телеканалу "Буковина", пише molbuk.ua

Так, теледебати проходитимуть два дні - 21 та 22 жовтня о 20.00 у прямому ефірі.

21 жовтня участь у дебатах візьмуть кандидати в депутати від таких політичних партій: "Самопоміч", Аграрна партія України, Соціалістична партія, Народний контроль, Громадянська позиція, Свобода, Рідне місто, Зелений тризуб, Наш край.

22 жовтня у теледебатах візьмуть участь представники таких політичних сил: "Блок Петра Порошенка "Солідарність", Козацька українська партія, Сила людей, Відродження, Батьківщина, Нова держава, Авто-Майдан, Радикальна партія Олега Ляшка, УКРОП та Опозиційний блок.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.