На Буковині "Мерседес" протаранив КамАЗ

Новини Чернівців / топ новини / пригоди
8 894
0
На Буковині "Мерседес" протаранив КамАЗ

Серйозна аварія сталася на Буковині. 21 вересня 2013 року у селі Магала Новоселицького району о пів на другу годину ночі 23-літній чернівчанин на автомобілі "Мерседес" допустив зіткнення з вантажівкою "КаМАЗ" під керуванням 37-літнього мешканця Хмельницької області.

З численними травмами, переломами, забоями водія легковика було доставлено до реанімаційного відділення лікарні швидкої допомоги міста Чернівці.

Встановлено, що юнак перебував за кермом у тверезому стані. Причини аварії з’ясовуються. Фахівці не виключають, що до руйнівної дорожньо-транспортної пригоди, в результаті якої повністю знищено іномарку, пошкоджено вантажівку, могли призвести втома, сон водія, чи інші фактори, що вплинули на концентрацію його уваги, повідомляє прес-служба УДАІ області.
На Буковині "Мерседес" протаранив КамАЗ

На Буковині "Мерседес" протаранив КамАЗ

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.