Тераса зі столиками та дитячий майданчик: як громада на Буковині хоче облаштувати локацію біля давнього вітряка на трасі до Києва

Новини Чернівців
2 531
0


У Чернівецькій області неподалік села Недобоївці мешканці хочуть облаштувати громадський простір.

Зробити це хочуть біля млина, який розташований поблизу траси міжнародного значення.

Відео проект оприлюднили на фб-сторінці програми DOBRE.



Ініціативні мешканці Недобоївська територіальна громада громади спільно з місцевою владою та експертами Програми USAID DOBRE розробили проект громадського простору.

Там з’явиться тераса зі столиками, зона альтанок, стилізовані дитячі майданчики, торгова зона з ятками, кав’ярня та паркінг.









Раніше ця локація біля вітряка була стихійним ринком. Зараз громада облаштувала територію та підвела водо- й електропостачання, а також зробила заїзд для автомобілів.

Програма USAID DOBRE передала ятки, які розмістили у великий торговий ряд із навісом.

Команда дизайнерів виїхала на локацію та провела зустрічі з громадою. Ініціативні мешканці висловили свої думки щодо бачення майбутнього дизайну.

Найближчим часом будівництво громадського простору не будуть здійснювати. Проте завдяки наявності детального проєкту громада готова його розпочати, щойно з’явиться можливість. Також шукають партнерів, які можуть підтримати реалізацію.

Нагадаємо, у 2020 році у селі Динівці Новоселицького району відновили старовинний дерев’яний млин.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
4 766
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 499
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 878
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 652
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 524
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 421
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 409
Не стало захисника із Буковини Степана Мартинюка
2 095
"З'їжте за мене бутерброд "мальва": нацгвардійці з передової привітали Чернівці - відео
2 091
Зросте мінімальна зарплата та курс валют: що передбачає державний бюджет на 2026 рік
1 971


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.