Суд у справі загиблого КВНника: обвинуваченому відмовили у пом'якшенні вироку

Новини Чернівців / новини
1 157
0
Суд у справі загиблого КВНника: обвинуваченому відмовили у пом'якшенні вироку

Сьогодні, 5 грудня, у Чернівецькому апеляційному суді відбулось слухання апеляції у справі дорожньо-транспортної пригоди, в якій загинув капітан місцевої команди КВН "Спору.Нет" Микола Новічков.

Як повідомляє кореспондентка molbuk.ua з зали суду, на слуханні були присутні родичі та близькі друзі загиблого Миколи Новічкова, дружина обвинуваченого Олега Ремби, конвой, сторона обвинувачення та сторона захисту.



Першою інстанцією Садгірського районного суду Чернівців обвинуваченого було засуджено до 7,5 років позбавлення волі. Проте обвинувачений та його захисники не були згодні з таким "суворим покаранням" тому подали апеляційну скаргу, в якій просили визнати рішення суду неправомірним, пом’якшення вироку , призначити повторні експертизи та повернути розгляд справи на першу інстанцію.

На початку засідання судді дали слово обвинуваченому Рембулу.

"Я не був у стані алкогольного сп’яніння. Це підтверджувалось показами свідків. Всі свідки не допитувались до кінця, - зазначив Олег Рембул. – Мені дійсно шкода, я прошу ще раз вибачення у батьків. Але п’яним я не був".

Обвинувачений також заявив, що те що він був у стані алкогольного сп’яніння його примусили підписати, а саме прокурор.

"Було сказано й було конкретно наказано прізвищем прокурора, що справу він тримає на контролі й я маю підписати, що я був у стані алкогольного сп’яніння, щоб дозволили побачення з дружиною".

Проте суддя зауважив, що підчас досудового розслідування – побачення не дозволяються.

Апеляцію не задовольнили, вирок першої інстанції визнали правомірним. Тому обвинувачений буде відбувати 7, 5 років позбавлення волі.

Також суд дав час на подання касаційної скарги.

Нагадаємо, у Чернівцях 28 травня цього року на вулиці Галицький Шлях загинув водій мотоцикла "Хонда" внаслідок зіткнення з автомобілемо "Опель Омега". За інформацією поліції, водія легковика госпіталізували. У нього було виявлено алкогольну інтоксикацію.

Прокурор просив у суду для обвинуваченого позбавлення волі строком вісім років. Родина загиблого наполягала на найсуворішому покаранні.
На одному із судових засідань обвинувачений зізнався, що купив водійське посвідчення за 150 доларів.

Суд у справі загиблого КВНника: обвинуваченому відмовили у пом'якшенні вироку

Суд у справі загиблого КВНника: обвинуваченому відмовили у пом'якшенні вироку


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
30 755
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
28 272
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 831
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 577
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 754
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 479
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
6 157
Виховували 9 дітей: що відомо про родину з Буковини, яку спіткала трагедія на Дністрі
6 086
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
6 020
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
6 005