Вантажівка врізалася в автобус "Харків-Чернівці" – є загиблий і травмовані

Новини Чернівців / кримінал / гаряча тема
3 698
0
Вантажівка врізалася в автобус "Харків-Чернівці" – є загиблий і травмовані

У Житомирі сталася аварія із загиблим і постраждалими, в яку потрапив рейсовий автобус "Харків-Чернівці".

23 жовтня о 1.31 до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на перехресті вулиць Мазепи та Шевченка в м. Житомирі. Унаслідок зіткнення загинув пасажир одного з автомобілів. Ще 4 пасажирів транспортних засобів та водій вантажного автомобіля отримали травми різного ступеню тяжкості. Нині триває з’ясування всіх причин та обставин події, повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

За попередніми даними, водій вантажного автомобіля "Renault", 20-річний житомирянин, рухаючись по вул. Шевченка, не надав переваги у русі та допустив зіткнення з рейсовим автобусом "МАN", сполученням "Харків-Чернівці", під керуванням 44-річного жителя Чернівецької області.

Унаслідок ДТП пасажир автомобіля "Renault", 18-річний житель обласного центру, від отриманих травм загинув.

Водія вантажівки та її пасажирів, жителів обласного центру віком 19 та 15 років, було госпіталізовано. Також травми різного ступеню тяжкості отримали 44-річний та 52-річний пасажири автобуса та були доставлені до обласної лікарні.

Нині у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України, триває з’ясування всіх причин та обставин події.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Завтра на Буковину на щиті повернеться захисник Петро Сидоряк
7 930
Що буде з вимкненнями світла: важливі питання про ситуацію з електрикою на Буковині
6 949
Чернівчан закликають провести в останню земну дорогу полеглого воїна Олександра Лисенка
6 236
Як часто завтра, 11 листопада, вимикатимуть світло: в Укренерго розповіли
5 604
Служив ще з часів АТО: що відомо про відважного захисника з Буковини Валентина Січкаря
5 535
Чому на Буковині надовго вимикають світло: в обленерго дали відповідь
4 878
У школі на Буковині учень побив однокласника: Омбудсмен назвав інцидент неприпустимим
4 493
Скільки завтра будемо без світла: графік відключень на Буковині 11 листопада
4 114
Яка ситуація зі світлом сьогодні на Буковині: знову оновили графік знеструмлень
3 703
НАБУ оприлюднило частину записів у масштабній корупційній справі в енергетиці
3 381

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.