Жінку в Чернівцях збила машина, а винних не карають

Новини Чернівців / Життя / гаряча тема
4 073
0
Жінку в Чернівцях збила машина, а винних не карають

Пенсіонерка Фрозина Михальчук потрапила в ДТП ще п’ять місяців тому. Відтоді жінка прикута до ліжка, а справу не розглядають.

"21 лютого 2016 року мене збив автомобіль на пішохідному переході по вулиці Калинівській, - розповіла потерпіла Фрозина Михальчук. - За кермом був житель села Чагор Глибоцького району. Проте слідчий взяв у мене свідчення лише першого квітня 2016 року. У мене зламана нога. Оскільки ходити не можу й доглядати за собою також, то мені допомагає сестра. Хочу, щоб водій, який наніс шкоди моєму здоров’ю, поніс покарання. Я думаю, що досить цих наїздів на людей у місті, коли винні в більшості випадків залишаються непокараними. Я кілька місяців прикута до ліжка. Що ще потрібно суду доводити?".

Як розповів Анатолій Топала, адвокат пані Фрозини, винний у ДТП не цікавиться станом здоров’я потерпілої та не допомагає їй у лікуванні.

- Відразу ж після аварії він дав моїй клієнтці певну суму грошей, але це зовсім неспівставна сума з масштабністю тих ушкоджень, що були нанесені жінці, - зауважив А. Топала. - З моменту ДТП водій не цікавиться станом потерпілої. Я захищаю підопічну в рамках закону, проте справа, незважаючи на те, що ДТП трапилося вже досить давно, так і знаходиться у підвішеному стані.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
37 014
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
21 196
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
15 074
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
10 955
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
8 008
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 372
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
5 542
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 318
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
5 122
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
4 080


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.