У Карпатах загинув буковинець, який з’їжджав із гори на авто

Новини Чернівців / топ новини / пригоди
4 077
0
У Карпатах загинув буковинець, який з’їжджав із гори на авто

У Карпатах загинув буковинець, який з’їжджав із гори на автомобілі.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України в Івано-Франківській області.

4 липня о 17:20 в селі Явірник Верховинського району на гірській дорозі в урочища Веснарка водій автомобіля "Chevrolet Niva" під час спуску з гори Піп Іван до центральної дороги села Явірник не впорався з керуванням та допустив перекидання автомобіля.

Працівники Верховинського пошуково-рятувального відділення гірської пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області автомобілем транспортували потерпілого на зустріч кареті швидкої медичної допомоги. Від отриманих травм 34-річний водій, житель м. Вижниця Чернівецької області, помер до приїзду медиків.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.