У Чернівцях проведуть місячник гурмана і гастрофест

Новини Чернівців
1 320
0
У Чернівцях проведуть місячник гурмана і гастрофест

У Чернівцях у травні пройде місячник гурмана та гастрофест "Смак Чернівців":

- місячник гурмана: презентація страв буковинської кухні підприємствами ресторанного господарства міста (14-15, 21-22 травня).

- гастрофест "Смак Чернівців": демонстрація виробів кулінарного мистецтва, ознайомлення з досягненнями фахівців у галузі ресторанного бізнесу, майстер-класи, виставка-продаж продукції ресторанного господарства, презентація культури, звичаїв та традицій національних товариств міста (26 травня в ЦПКВ ім. Т. Шевченка).

Представникам ресторанного бізнесу, бажаючим взяти участь у місячнику гурмана та гастрофесті "Смак Чернівців", необхідно подати заяви до 25 квітня в департамент економіки міської ради (вул. О. Кобилянської, 3, каб. 4, тел. 55-17-46).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.